UA

ОТП Банк започаткував безвідсоткове кредитування на вікна ТМ VEKA за програмою IQ energy

ОТП Банк в рамках співробітництва з програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) IQ energy презентував унікальну пропозицію на віконному ринку — безвідсоткове кредитування на вікна ТМ VEKA з євро компенсацією. Про це йдеться в спільному повідомленні ОТП Банку та програми IQ energy.

Розстрочка надається на 3 місяці під 0,01% річних на суму до 50 тис. грн. При цьому, завдяки програмі IQ energy, при купівлі енергоефективних вікон ТМ VEKA клієнт має можливість отримати європейську компенсацію у розмірі 15% від вартості вікон. Компенсацію можна отримати на вартість вікон, супутніх товарів і монтажних робіт. Компенсація виплачується швидко, протягом 3-5 тижнів з моменту електронного підтвердження заявки.

Керівник програми IQ energy Оксана Булгакова: «Завдяки партнерам програма IQ energy продовжує пропонувати своїм клієнтам цікаві та вигідні пропозиції. Умови розстрочки надають можливість громадянам України обрати, встановити енергоефективні вікна та отримати компенсацію від ЄБРР за програмою IQ energy в євро без зайвих переплат».

Умови надання розстрочки в ОТП Банку на вікна ТМ VEKA за програмою IQ energy:

 • Термін кредитування — 3 місяці.
 • Сума кредиту — до 50 000 грн.
 • Комісія єдиноразова — відсутня.
 • Комісія щомісячна — відсутня.
 • Річна відсоткова ставка за користування кредитом — 0,01%.
 • Обмеження по віку позичальника: 21-69 років.
 • СМС-сповіщення + довідка по кредиту – 250 грн (послуга, що сплачується клієнтом та надає можливість отримувати СМС сповіщення по кредиту та безкоштовні довідки щодо кредиту).
 • Без довідки про доходи.
 • Без страховки.
 • Дострокове погашення кредиту без комісій.
 • Валюта кредитування — гривня.
 • Термін отримання рішення — 1 година!

Нагадаємо, що для отримання компенсації від ЄБРР за програмою IQ energy необхідно придбати енергоефективне обладнання в кредит через банк-партнер. В рамках програми компенсація виплачується в євро на окремий валютний рахунок клієнта за будь-яким типом кредиту від банку-партнера. Компенсація складає 15-20% від суми кредиту/інвестицій (максимально можлива сума компенсації — 3000 євро на 1 людину). Клієнт має можливість зняти готівку в євро ще до погашення кредиту в гривні.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р за підтримки Європейського Союзу. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Строк дії програми – до 10.09.2020. Метою програми є підвищення енергоефективності української житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-50-57-17.

ТОВ «Века Україна» є дочірньою виробничою компанією концерну VEKA AG – одного із світових лідерів в області розробки і виробництва віконних і дверних систем із високоякісного пластику, а також відкидних і рольставнів. Продукція концерну експортується в більш ніж 40 країн світу. Наразі завод «ВЕКА Україна», побудований за останнім словом сучасної світової техніки, оснащений п'ятьма лініями для екструзії ПВХ-профілів, загальною потужністю до 10 000 тонн продукції на рік.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація