UA

Увага! Тарифи OTP Smart знижено!

Шановні клієнти, повідомляємо про зниження тарифів OTP Smart з 01 червня! Зокрема, приблизно удвічі зменшуються комісії за перекази на іншого клієнта Банку!

Основні зміни:

  • Зменшена комісія за внутрішньобанківські платежі на користь іншого клієнта Банку
    • Було: 0,25% min 3 грн. max 250 грн
    • Стало: 0,15% min 1 грн. max 150 грн

  • Зменшена комісія за зовнішні СЕП-платежі (за межі Банку)
    • Було: 0.8% min 5 грн. max 1000 грн.
    • Стало: 0.8% min 5 грн. max 500 грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація