UA

Увага! Тарифи OTP Smart знижено!

Шановні клієнти, повідомляємо про зниження тарифів OTP Smart з 01 червня! Зокрема, приблизно удвічі зменшуються комісії за перекази на іншого клієнта Банку!

Основні зміни:

  • Зменшена комісія за внутрішньобанківські платежі на користь іншого клієнта Банку
    • Було: 0,25% min 3 грн. max 250 грн
    • Стало: 0,15% min 1 грн. max 150 грн

  • Зменшена комісія за зовнішні СЕП-платежі (за межі Банку)
    • Було: 0.8% min 5 грн. max 1000 грн.
    • Стало: 0.8% min 5 грн. max 500 грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація