UA

Тамаш Хак-Ковач визнаний кращим ТОП-менеджером у сфері фінансів

За підсумками рейтингу кращих топ-менеджерів у розрізі 11 ключових галузей української економіки, опублікованого журналом «Фокус», Тамаш Хак-Ковач, голова правління АТ «ОТП Банк», визнаний кращим топ-менеджером фінансового сектора.

Переможці рейтингу визначалися в два етапи. Після ідентифікації найбільш значущих для української економіки ринків за їхнім внеском у ВВП країни, серед яких незмінно фігурує і фінансовий, було опитано близько 100 галузевих експертів, аналітиків та учасників цього ринку.

За даними як фінансової звітності, так і оцінки респондентів було зафіксовано багаторазове поліпшення операційних показників очолюваного Тамашем Хак-Ковачем банку. Так, у 2016 році ОТП Банк увійшов до трійки кращих банків за показником прибутковості, зафіксувавши 954,1 млн грн чистого прибутку.

При цьому, куди більш істотними сам пан Хак-Ковач вважає якісні зміни в роботі банку – орієнтовані на результат і задоволення клієнтів бізнес-процеси, поліпшена корпоративна культура, зважена бізнес-модель.

Це вже не перша висока оцінка успіхів Тамаша Хак-Ковача професійним співтовариством. Так, голова правління ОТП Банку став переможцем у номінації «Кращий ТОП-менеджер банку» і срібним призером у номінації «Банкір року» за результатами шостого щорічного комплексного рейтингу «50 провідних банків України» компанії «Фінансовий клуб». Також, нещодавно Тамаш Хак-Ковач був нагороджений дипломом у номінації «Банкір року» за підсумками 20-го щорічного фінансового рейтингу «Фінансовий Оскар - 2016» тижневика «БІЗНЕС».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація