UA

ОТП Банк запрошує користувачів оцінити роботу сайту

З метою адаптації та перетворення офіційного сайту банку на зручний та інтуїтивно зрозумілий для користувачів сервіс обміну інформацією, ОТП Банк розпочинає процес аудиту сайту та запрошує усіх оцінити його роботу та висловити свої побажання.

Для цього було розроблено коротку анкету, що складається з 10 запитань, за допомогою якої буде обрано найбільш розгорнуті відповіді, а їх авторів – запрошено до наступного етапу проекту – тестування сайту – та відповідно винагороджено.

Долучитися до проекту може кожен, заповнивши анкету за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація