UA

ОТП Банк знизив процентну ставку для аграріїв

ОТП Банк послідовно реалізує стратегію з надання доступного фінансування представникам агросектора і знижує процентну ставку за продуктом агрокредит «Миттєвий».

З червня 2017 року, агровиробники мають можливість отримати фінансування за ставкою від 17% річних.

Нагадаємо, агрокредит «Миттєвий» був представлений на ринку в березні 2017 року в рамках проекту «ОТП Агро-фабрика», розробленого ОТП Банком спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (член Світового банку).

Спеціально розроблений підхід до аналізу сільгоспвиробників дозволяє банку приймати принципове рішення з кредитування за 1 день і здійснювати видачу кредиту в рекордно короткі для України терміни - протягом 9 днів. Також програма «Агро-фабрика» передбачає можливість кредитування агровиробників під виключно фінансову аграрну розписку, що зменшує витрати на оформлення застави. Разом з тим зменшено і вимоги до застави, оскільки в якості застави може використовуватися майбутній урожай.

Таким чином, за допомогою агрокредиту «Миттєвий» українські фермерські господарства отримали доступ до швидкого фінансування для посівної і збиральної кампанії на максимально оптимальних умовах:

  • сума кредиту: від 2 млн грн до 8 млн грн;
  • типи фінансування: терміновий кредит, відновлювальна кредитна лінія, авалювання векселів, гарантії на користь дистриб'юторів засобів захисту рослин, добрив і палива, факторинг;
  • термін: до 1 року.

«У процесі роботи над проектом ОТП Агро-фабрика ми присвятили багато часу вивченню основних «болів» аграріїв у взаєминах з банками – всі вони скаржилися на тривалий розгляд проектів, громіздкий пакет документів і вимогу повного покриття кредиту твердими заставами. В результаті нашої роботи ми вивели ідеальну формулу продукту, який буде затребуваний ринком: «Швидко + Просто + Без застави». ОТП Агро-фабрика – це конвеєр з випуску швидких кредитних рішень зі спрощеною процедурою і лояльним підходом до застави», - зазначила Ольга Волкова, начальник управління продажів середнім і малим корпоративним клієнтам АТ «ОТП Банк».

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація