UA

OTP Online надає користувачам ще більше мобільності

З метою розширення можливостей клієнтів-юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців дистанційно управляти фінансовими потоками та підвищення оперативності розрахунків ОТП Банк запроваджує новий режим проведення платежів у національній валюті за допомогою системи клієнт-інтернет-банкінгу OTP Оnline.

Відтепер платежі між рахунками платника та отримувача, відкритими у мережі АТ «ОТП Банк», здійснюватимуться у режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень. Платежі виконуються в автоматичному режимі у разі відповідності платіжного доручення вимогам «Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті», затвердженої Постановою Правління НБУ №22 від 21.01.2004 р. У разі неможливості визначити відповідність автоматично, платіжні доручення виконуються до 17:30.

Разом із цим, операційний час обробки платежів, відправлених за допомогою системи клієнт-інтернет-банкінгу OTP Online на рахунки, відкриті у інших фінансових установах, подовжено з 16:00 до 16:30.

Дана послуга надається банком безкоштовно в рамках діючого тарифу на розрахунково-касове обслуговування.

«Використовуючи новітні технічні можливості та законодавчі нововведення, ми прагнемо дедалі спростити і автоматизувати банківські процедури, аби підтримати український бізнес. І наше головне завдання – запропонувати такий формат взаємодії з банком, який би дозволяв клієнтові витрачати найменше часу на формальності при виконанні своїх зобов’язань перед контрагентами, звільняючи цей час власне для ведення бізнесу», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу АТ «ОТП Банк».

Система дистанційного банкінгу клієнт-банк OTP Online – сучасний та зручний інструмент управління фінансовими потоками, що дозволяє корпоративним клієнтам здійснювати такі операції, як онлайн-моніторинг стану рахунків і документів, автоматичне проведення платежів, отримання виписки по рахунках юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в електронній формі, підписаних електронним цифровим підписом, проведення операцій в іноземній валюті на основі документів в електронній формі, підписаних електронним цифровим підписом (ЕЦП), оперативно та з найменшою залежністю від режиму роботи банку і людського фактора.

Детальніше про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація