UA

Важлива інформація щодо карткових лімітів, встановлених через OTP Smart

Шановні клієнти,

Інформуємо Вас, що в понеділок 24 липня в результаті технічної помилки всі індивідуальні карткові ліміти, які Ви самостійно встановлювали собі через OTP Smart, були змінені на стандартні.

Якщо Ви змінювали карткові ліміти по Вашим картам через OTP Smart до 24 липня – зараз у Вас для даної карти встановлені стандартні ліміти.

Звертаємо увагу: дане повідомлення не стосується випадків, якщо:

  • Ви змінювали карткові ліміти в OTP Smart після 24 липня;
  • Ви змінювали карткові ліміти в будь-який час через заяву або Довідковий центр.

Зараз функціонал працює в стандартному режимі і Ви можете встановити індивідуальні ліміти по Вашим карткам.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація