UA

Партнерство ОТП Банку з компанією «Агро Арена» - нові можливості для українських аграріїв

АТ «ОТП Банк» та компанія «Агро Арена» уклали договір про співпрацю в сфері кредитування аграрних підприємств. Дане партнерство відкриває для українських аграріїв можливість отримання фінансування на закупівлю матеріальних ресурсів за унікальною для ринку сервісною формулою: «Швидко + Просто + Доступно».

За умовами програми аграрії можуть отримати кредити від ОТП Банку на покупку насіння, засобів захисту рослин, добрив, які реалізуються компанією «Агро Арена», за спеціальною ставкою від 10,5% річних. При цьому попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного дня, а кредитні кошти видаються через 9 робочих днів. Заставою можуть виступати аграрна розписка або майбутній урожай, а також активи компанії.

«Наша спільна мета партнерства – забезпечити комплексне рішення для аграріїв: доступне фінансування, найкоротші терміни оформлення кредиту з мінімальними зусиллями. Таким чином, реалізуючи прості і доступні інструменти фінансування, ОТП Банк не на словах, а на ділі підтверджує розуміння потреб сучасного агарного бізнесу України і готовність його підтримувати», - зазначила Ольга Волкова, начальник управління корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

Компанія "Агро Арена" пропонує широкий перелік рішень від провідних українських виробників насіння, добрив, засобів захисту рослин, фінансових і страхових організацій.

«Маючи серед партнерів провідних українських виробників, ми можемо запропонувати аграріям оптимальні рішення, які дозволять їм скоротити виробничі витрати і підвищити рентабельність. А співпраця з ОТП Банком робить ці рішення доступними для широкого кола українських сільгоспвиробників», - зазначила комерційний директор компанії Наталія Кравцова.

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає невеликим господарствам, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур, з банком оброблюваної землі від 500 га, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах.

Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі – від Тарифного пакету «ОТП Агро» до спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.

Компанія «Агро Арена» – це високоякісний сервіс і консультаційна підтримка, інноваційні технології та широкий спектр товарів українського виробництва європейської якості, доступні ціни та ефективні фінансові інструменти. Місія компанії – створення абсолютно нового підходу до побудови і поліпшення аграрного бізнесу України за рахунок об'єднання зусиль і переваг партнерів з різних сфер діяльності.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація