UA

Партнерство ОТП Банку з компанією «Агро Арена» - нові можливості для українських аграріїв

АТ «ОТП Банк» та компанія «Агро Арена» уклали договір про співпрацю в сфері кредитування аграрних підприємств. Дане партнерство відкриває для українських аграріїв можливість отримання фінансування на закупівлю матеріальних ресурсів за унікальною для ринку сервісною формулою: «Швидко + Просто + Доступно».

За умовами програми аграрії можуть отримати кредити від ОТП Банку на покупку насіння, засобів захисту рослин, добрив, які реалізуються компанією «Агро Арена», за спеціальною ставкою від 10,5% річних. При цьому попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного дня, а кредитні кошти видаються через 9 робочих днів. Заставою можуть виступати аграрна розписка або майбутній урожай, а також активи компанії.

«Наша спільна мета партнерства – забезпечити комплексне рішення для аграріїв: доступне фінансування, найкоротші терміни оформлення кредиту з мінімальними зусиллями. Таким чином, реалізуючи прості і доступні інструменти фінансування, ОТП Банк не на словах, а на ділі підтверджує розуміння потреб сучасного агарного бізнесу України і готовність його підтримувати», - зазначила Ольга Волкова, начальник управління корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

Компанія "Агро Арена" пропонує широкий перелік рішень від провідних українських виробників насіння, добрив, засобів захисту рослин, фінансових і страхових організацій.

«Маючи серед партнерів провідних українських виробників, ми можемо запропонувати аграріям оптимальні рішення, які дозволять їм скоротити виробничі витрати і підвищити рентабельність. А співпраця з ОТП Банком робить ці рішення доступними для широкого кола українських сільгоспвиробників», - зазначила комерційний директор компанії Наталія Кравцова.

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає невеликим господарствам, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур, з банком оброблюваної землі від 500 га, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах.

Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі – від Тарифного пакету «ОТП Агро» до спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.

Компанія «Агро Арена» – це високоякісний сервіс і консультаційна підтримка, інноваційні технології та широкий спектр товарів українського виробництва європейської якості, доступні ціни та ефективні фінансові інструменти. Місія компанії – створення абсолютно нового підходу до побудови і поліпшення аграрного бізнесу України за рахунок об'єднання зусиль і переваг партнерів з різних сфер діяльності.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація