UA

OTП Банк уклав договір про співпрацю з Біоенергетичною асоціацією України

Послідовно реалізуючи стратегію фінансування проектів з підвищення енергоефективності українських підприємств, АТ «ОТП Банк» підписав договір про співпрацю з Біоенергетичною асоціацією України (БАУ). Предметом договору є співпраця, спрямована на розвиток енергоефективності, впровадження енергоефективних технологій та розбудову необхідної інфраструктури.

«Громадська спілка «Біоенергетична асоціація України» об'єднала зусилля понад 20 компаній, що працюють в галузі виробництва теплової і електричної енергії з біомаси і біогазу, і мають на меті створення сприятливих умов розвитку цього сектора економіки країни. Біоенергетика впевнено розвивається з середніми темпами зростання понад 25% на рік. Сектор замістив в 2015 році понад 2,6 млрд м3 природного газу за рік. Дуже важливо, що провідні українські банки, серед яких ОТП Банк, повірили у цей сектор і почали кредитувати компанії, що працюють у ньому. Власне, на поширення співпраці ОТП Банку і Біоенергетичної асоціації України з розвитку біоенергетики і спрямовано підписаний договір», - відзначив Голова Правління Біоенергетичної асоціації України Георгій Гелетуха.

Слід зазначити, що договір передбачає також розробку інструментів фінансування для проектів енергоефективності українських підприємств, за якої БАУ надає всю необхідну інформаційну і аналітичну підтримку, а ОТП Банк реалізує спеціальну програму фінансування енергоефективних технологій «Energy Efficiency».

Програма «Energy Efficiency» – це інвестиційні кредити, які надаються ОТП Банком юридичним особам на наступні цілі:

  • придбання нового обладнання/модифікація існуючого обладнання, застосування якого дозволить скоротити витрати компанії та той чи інший вид енергоносіїв (електроенергія, газ, бензин, тепло та інше); 
  • рефінансування витрат, які раніше понесла компанія з метою впровадження енергозберігаючих технологій.

Умови, на яких надається фінансування, є максимально збалансованими та відповідають потребам потенційних позичальників.

«Для ОТП Банку, який володіє широким досвідом європейської фінансової групи, енергоефективність – це не просто модне нині слово. Це окремий стратегічний напрямок нашої діяльності, що направлений  на посилення енергетичної безпеки країни, сталий розвиток національної економіки і, як наслідок, підвищення добробуту населення. Ми докладаємо значних зусиль, зокрема, шляхом налагодження партнерських програм, для того, щоб енергоефективні проекти набирали все більшого попиту і ставали національною парадигмою економічного розвитку», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш детально про пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Громадська спілка «Біоенергетична асоціація України» (БАУ) була заснована у 2013 році та є спільною платформою для співпраці на ринку біоенергетики України. Мета БАУ – забезпечити найбільш сприятливі умови ведення бізнесу та сталий розвиток біоенергетики. Членами БАУ стали 22 провідні компанії та понад 20 визнаних експертів, що працюють в галузі біоенергетики.

Біоенергетична асоціація України проводить активну законотворчу діяльність та залучена в роботу у профільних комітетах Верховної Ради та громадських радах і робочих групах профільних органів виконавчої влади. Крім того, БАУ відома за активну просвітницьку діяльність у сфері біоенергетики, що включає Аналітичні записки БАУ, проведення щорічної міжнародної конференції «Енергія з біомаси» та профільних семінарів, а також інформування про питання біоенергетики на власному сайті, у соціальних мережах, а також через публікації та інтерв'ю у ЗМІ.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація