UA

В ОТП Банку пройшов розпродаж книжок на користь дітей з вадами зору

Використовуючи для втілення концепції соціально відповідального бізнесу всі можливі форми, в ОТП Банку пройшов розпродаж книжок з особистої бібліотеки Голови Правління ОТП Банку Тамаша Хак-Ковача, виручені в результаті якого кошти були спрямовані на оснащення київської школи-інтернату №5 ім. Я.П. Батюка для дітей з вадами зору.

Піклуючись про вихованців цієї школи, команда ОТП Банку за погодженням з керівництвом спеціалізованої установи послідовно бере участь у вирішенні актуальних питань. З урахуванням озвучених найбільш гострих потреб школи на поточний момент представниками банку були закуплені 30 ламбрекенів.

Раніше спільними зусиллями співробітників банку з усіх регіонів України для школи-інтернату були закуплені і зібрані комплекти постільної білизни, а також разом з теплотою і турботою до Дня Святого Миколая дітям передані теплі рукавиці, музичний центр та іграшки.

В рамках концепції довгострокового співробітництва ОТП Банк бере участь в реалізації благодійних проектів різного спрямування з Благодійним фондом «Благомай», а також Міжнародної благодійної організації «СОС Дитячі містечка Україна».

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.