UA

ОТП Банк відкрив нове відділення в Києві

Надання клієнтам доступного, повного і комфортного банківського сервісу європейської якості є пріоритетним стратегічним завданням ОТП Банку. Черговим етапом послідовної реалізації цієї бізнес-стратегії стало відкриття спеціального відділення ОТП Банку в Києві «Набережне», яке розташувалося за адресою: м Київ, вул. Дніпровська набережна 16.


ОТП Банк відкрив нове відділення в Києві

Урочисте відкриття відділення відбулося за участю керівництва ОТП Банку. Зокрема, відкриття відвідали: голова Наглядової ради АТ «ОТП Банк» пан Золтан Майор; голова правління банку Тамаш Хак-Ковач, начальник Управління продажів роздрібного бізнесу та управління мережею Леся Сирота, директор Центральної регіональної дирекції Костянтин Откаленко, начальник нового відділення «Набережне» Олег Савченко, а також інші причетні співробітники.

«ОТП Банк інвестував кошти в розширення своєї присутності з абсолютно зрозумілою метою – стати ближче до клієнта і зробити більш доступними необхідні банківські послуги і продукти. Відкриття нового відділення «Набережне» на території компанії-автодилера для нас служить своєрідним пілотом, в якому ми хочемо протестувати доцільність відкриття в майбутньому таких спеціальних відділень в інфраструктурних точках (торгово-розважальних центрах, аеропортах тощо). Саме попитом на такі представництва банку ми будемо коригувати нашу стратегію розвитку», - зазначив член правління ОТП Банку Володимир Мудрий.


ОТП Банк відкрив нове відділення в Києві

Нагадаємо, ОТП Банк послідовно реалізує стратегію бізнес-орієнтованого і клієнто-центричного розширення не тільки на рівні регіональної мережі банку в Україні, а й на рівні всієї групи OTP Group в Європі. Як зазначив голова наглядової ради українського АТ «ОТП Банк» Золтан Майор: «Ми дуже стабільна і міцна банківська група, нехай не найбільша, але стабільна. У нас є надлишковий капітал, і ми шукаємо можливості для інвестування цього капіталу. Наша стратегічна мета – збільшувати нашу частку ринку в країнах присутності. Ми будемо і надалі уважно стежити за можливостями розширення, оскільки прагнемо посилити нашу присутність в регіоні».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація