UA

Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста

Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста

7 вересня 2017 року відбулося урочисте відкриття нового відділення АТ «ОТП Банк» у місті Біла Церква. Нове відділення розташувалося у самому серці міста за адресою: бульвар Олександрійський, 15.

Нове відділення відповідає найвищим стандартам комфорту і безпеки і облаштоване у загальногруповому європейському форматі відділень міжнародної фінансової групи OTP Group. Так, до послуг відвідувачів – спеціальна зона самообслуговування (АТМ, термінал та Інтернет-кіоск), зручна автомобільна парковка, безкоштовний Wi-Fi доступ, тощо.

«Відкриття нового відділення у самому центрі міста є ще одним підтвердженням реалізації ОТП Банком стратегії зваженого розширення присутності, забезпечення високої якості обслуговування, інвестицій у розробку інноваційних і актуальних продуктів та послуг. Таким чином, ми втілюємо у життя свій слоган «OTP Bank. Easy to deal with» - банк, з яким легко і зручно для кожного клієнта», - підкреслив Володимир Мудрий, член Правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

В урочистому відкритті нового відділення взяло участь керівництво ОТП Банку, зокрема: голова правління банку Тамаш Хак-Ковач, член Правління Володимир Мудрий, начальник Управління продажів роздрібного бізнесу та управління мережею Леся Сирота, директор Центральної регіональної дирекції Костянтин Откаленко, начальник нового відділення Олена Островерх, а також інші причетні співробітники і партнери банку.

Нове відділення ОТП Банку в Білій Церкві – у самому серці міста

Нагадаємо, ОТП Банк посідає провідні позиції серед банківських установ України за основними фінансовими показниками. Зокрема, згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками другого кварталу 2017 року АТ «ОТП Банк» продовжив вести прибуткову операційну діяльність, наростивши прибуток з початку року до 344,9 млн грн. Активи ОТП Банку за підсумками 2-го кварталу склали 25,5 млрд грн. Регулятивний капітал ОТП Банку склав 2,7 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн). Показник поточної ліквідності банку склав 69,13%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація