UA

Важливо: зміна карткових лімітів у веб-версії OTP Smart

Шановні клієнти,

зверніть увагу, користуючись сервісом зняття лімітів за платіжними картками у веб-версії OTP Smart, необхідно змінювати ліміти в обох полях відразу:

1. Ліміти на зняття готівки

2. Ліміти на торгівельні операції та розрахунки в мережі Інтернет з технологією 3D Secure

У випадку виникнення помилки рекомендуємо провести операцію повторно та ввести власні значення лімітів за обома типами операцій.

Також нагадуємо, що Ви можете довідатись існуючі ліміти за своєю картою, натиснувши кнопку "Оновити" Оновити на сторінці зміни лімітів.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація