UA

ОТП Банк уклав партнерську угоду з групою компаній «Техноторг»

АТ «ОТП Банк» та компанія «Техноторг» уклали договір про співпрацю у сфері кредитування аграрних підприємств. У рамках даної партнерської угоди українські аграрії отримують доступ до зручного, простого і швидкого фінансування на придбання засобів захисту рослин, добрив і насіння.

ОТП Банк активно фінансує українських аграріїв у рамках стратегічного проекту «ОТП Агро-фабрика», реалізованого спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). За умовами програми, попереднє рішення про фінансування приймається протягом одного робочого дня, а кредитні кошти стають доступними на рахунку клієнта вже через 9 робочих днів. Сума фінансування може становити до 8 млн грн, при цьому заставою можуть виступати виключно аграрна розписка або майбутній урожай, а також активи компанії. Програма розрахована на аграріїв з банком оброблюваної землі від 500 га.

«Наша програма кредитування сільгоспвиробників «ОТП Агро-фабрика» активно працює з березня 2017 року. Її популярність обумовлена унікальною формулою - «Швидко + Просто + Доступно». В процесі реалізації програми ми стали залучати партнерів з метою забезпечення комплексних рішень для аграріїв з найкращими умовами. Таким чином, фермери можуть бути впевненими в повному фінансуванні в період посівної і збиральної кампаній», - зазначив Іван Єрко, керівник програми «ОТП Агро-фабрика».

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає господарствам, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах. Крім власне умов фінансування, саме партнерська складова стала однією з унікальних характеристик «Агро-фабрики», над розширенням якої ОТП Банк постійно працює. На сьогодні, партнерами ОТП Банку в рамках даної програми виступають такі провідні представники галузі, як міжнародна компанія - виробник засобів захисту рослин BASF, компанія «Агроскоп», компанія «Агро Арена», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія», найбільший трейдер сільгосптехніки - компанія «Техноторг». І цей перелік постійно поповнюється.

Група компаній «Техноторг», заснована в 1998 році, - найбільша компанія з реалізації сільськогосподарської техніки на ринку України з часткою ринку 35%. Компанія пропонує найширший асортимент вітчизняної та імпортної техніки: понад 70 постачальників і 2590 найменувань, насіння, добрива, ЗЗР, системи навігації, зернотрейдинг.

Компанія має найширшу регіональну мережу: 34 торгово-сервісних представництва, понад 100 регіональних представників з продажу техніки, 34 магазини запчастин, 7 спеціалізованих сервісних центрів, 30 мобільних бригад, понад 100 фахівців сервісної служби. Понад 25 000 сільських господарств є постійними клієнтами компанії.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація