UA

Компанія «Миронівський хлібопродукт» закупила сільгосптехніки в ОТП Лізинг на € 5 млн.

Компанія «ОТП Лізинг» підписала лізингову угоду з агрохолдингом «Миронівський хлібопродукт» (МХП) на закупівлю сільгосптехніки. За умовами угоди, ОТП Лізинг надасть техніку Case і FENDT на суму 5 млн євро терміном на 5 років.

«Ми дуже раді, що почали фінансувати не тільки в доларах США і гривнях, а й у євро. Нашим першим клієнтом за цим продуктом стала компанія МХП – блакитна фішка українського ринку. Загальний ліміт, відкритий для МХП, складає близько $ 14 млн, після того, як 5 млн. євро будуть вибрані. Ми вміємо реалізовувати великі і довгострокові лізингові угоди. Загальна сума активів ОТП Лізинг до кінця 2017 року зросте до 4,5 мільярдів гривень. Ми серйозно перевиконуємо свій план на 2017 рік», - прокоментував Андрій Павлушин, генеральний директор ТОВ «ОТП Лізинг».

Компанії почали співпрацю ще у 2013 році, коли ОТП Лізинг придбав портфель ING Leasing. Далі, в 2016 році, ОТП Лізинг затвердили МХП фінансування техніки на суму 5 млн. доларів США. На сьогоднішній день у розпорядженні МХП 173 одиниці лізингової сільгосптехніки від ОТП Лізинг.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація