UA

ОТП Банк надав фінансування Cygnet Agrocompany в рамках програми ENERGY EFFICIENCY на купівлю пресу

ОТП Банк та Cygnet Agrocompany уклали договір про рефінансування витрат, понесених компанією на придбання пресу Mersier 3000, що видаляє підігріту воду з бурякового жому та дозволяє повторно її використовувати у виробничому процесі. Завдяки даній технології, Cygnet буде суттєво заощаджувати на витратах на електроенергію.

Кредит надано в доларах США на 3 роки в рамках програми ENERGY EFFICIENCY – програми фінансування від ОТП Банку, в рамках якої на спеціальних умовах надаються інвестиційні кредити на придбання нового енергозберігаючого обладнання або рефінансування витрат, які раніше понесла компанія з метою впровадження енергозберігаючих технологій.

Cygnet Agrocompany – група компаній з іноземним капіталом, що є відомим в Україні виробником кукурудзи, сої, пшениці та цукрового буряку, обробляє понад 24 200 га в центральній частині України, має молочні ферми та власний цукровий завод потужністю переробки 2500 тон/добу. В 2016 році даний завод посів 2 місце серед цукрових заводів України по % виходу цукру.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація