UA

ОТП Банк надав фінансування Cygnet Agrocompany в рамках програми ENERGY EFFICIENCY на купівлю пресу

ОТП Банк та Cygnet Agrocompany уклали договір про рефінансування витрат, понесених компанією на придбання пресу Mersier 3000, що видаляє підігріту воду з бурякового жому та дозволяє повторно її використовувати у виробничому процесі. Завдяки даній технології, Cygnet буде суттєво заощаджувати на витратах на електроенергію.

Кредит надано в доларах США на 3 роки в рамках програми ENERGY EFFICIENCY – програми фінансування від ОТП Банку, в рамках якої на спеціальних умовах надаються інвестиційні кредити на придбання нового енергозберігаючого обладнання або рефінансування витрат, які раніше понесла компанія з метою впровадження енергозберігаючих технологій.

Cygnet Agrocompany – група компаній з іноземним капіталом, що є відомим в Україні виробником кукурудзи, сої, пшениці та цукрового буряку, обробляє понад 24 200 га в центральній частині України, має молочні ферми та власний цукровий завод потужністю переробки 2500 тон/добу. В 2016 році даний завод посів 2 місце серед цукрових заводів України по % виходу цукру.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація