UA

ОТП Банк презентує спеціальні умови кредитування на купівлю автомобілів RAVON

Послідовно розвиваючи актуальний напрямок автокредитування, ОТП Банк запровадив нову програму кредитів для фізичних осіб на придбання нового легкового автомобілю марки RAVON.

Кредит надається у гривнях на суму до 1 млн грн з мінімальним розміром авансового внеску від 20% терміном до 6 років. Залежно від суми авансового внеску і терміну кредиту, застосовна фіксована процента ставка може становити від 0,01% річних без додаткових комісій.

Погашення кредиту може здійснюватися як за ануїтетною схемою (коли щомісячні платежі здійснюються рівними частинами протягом всього строку дії кредитного договору), так і методом зменшуваних платежів (з нарахуванням процентів на залишок заборгованості за кредитом). Забезпеченням за кредитом виступає застава придбаного автомобіля. Детальніше про умови кредитування за програмою можна дізнатися на сайті.

«Цього року ми відновили автокредитування і активно розвиваємо цей напрямок, тому що у нових реаліях позитивно поєднуються три передумови: попит на автокредити з боку споживачів, формування сегмента клієнтів, які у змозі ефективно обслуговувати кредит, і наші напрацювання у партнерських програмах, за якими ми можемо запропонувати споживачам доступні умови кредитування», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

За наявними даними, ринок автокредитів з січня по вересень 2017 року зріс більше, ніж у двічі. За вересень порівняно з серпнем ринок зріс на 15%. Найбільшим попитом серед споживачів користуються кредити в рамках імпортерських програм, за якими клієнт отримує чисту розстрочку на 1-2 роки при авансі від 10% -30%.

ОТП Банк є активним гравцем на ринку автокредитів. З березня 2017 року у банку діє імпортерська програма Hyundai Finance, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів. Банк продовжує активно працювати над розширенням партнерської мережі і розробкою нових цікавих продуктів з автокредитування.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація