UA

Внесені зміни до складу Наглядової ради АТ «ОТП Банк»

За результатами розгляду питань порядку денного позачергових Загальних зборів Акціонерів АТ «ОТП Банк», які відбулися 30 жовтня 2017 року, єдиний акціонер банку - ВАТ ОТП Банк (Угорщина) прийняв рішення з 30 жовтня 2017 року припинити повноваження пана Віланда Жолта (Wieland Zsolt) та пані Ковач Кристини (Kovács Krisztina) у якості членів Наглядової ради АТ «ОТП Банк» та призначити на посаду членів Наглядової ради АТ «ОТП Банк» пана Ілльєш Габора (Illyés Gábor) та пана Тіса-Папп Акоша Ференца (Tisza-Papp Ákos Ferenc).

Таким чином, оновлений склад Наглядової ради АТ «ОТП Банк» із повноваженнями, що діють до дати проведення річних Загальних зборів Акціонерів у 2018 році виглядає наступним чином:

  • пан Золтан Майор (Zoltán Major) – голова Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пані Агнеш Юліанна Куммер (Agnes Julianna Kummer) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Адам Сентпетері (Ádám Szentpéteri) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Петер Янош Беше (Péter János Bese) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Антал Дьюлаварі (Antal Gyulavári) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк» (незалежний);
  • пан Тамаш Дьордь Гаті (Tamás György Gáti) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Габор Ілльєш (Illyés Gábor) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк»;
  • пан Акош Ференц Тіса-Папп (Tisza-Papp Ákos Ferenc) – член Наглядової ради АТ «ОТП Банк» (незалежний).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація