UA

ОТП Банк запровадив можливість здійснення платежів у Telegram

Невпинно адаптуючи фінансові послуги до поточних потреб клієнтів та впроваджуючи останні технічні розробки, ОТП Банк реалізував можливість здійснення платежів на базі Telegram-бота.

Відтепер @otpbank_bot не лише надаcть користувачам месенджера Telegram цілодобовий доступ зі свого мобільного пристрою до актуальної інформації щодо діючих готівкових та карткових курсів валют банку, поточних курсів валют НБУ, адрес відділень банку, банкоматів та партнерської мережі терміналів і новин та акцій, але й дозволить здійснювати платежі з карткового рахунку.

Даний функціонал реалізований спільно з партнером iPay на базі гаманця Masterpass, і наразі передбачає декілька функцій:

  • гаманець Masterpass;
  • поповнення свого мобільного телефону, який прив’язаний до акаунту в месенджері Telegram;
  • погашення заборгованості за споживчим кредитом.

«Для підвищення доступності та зручності користування банківськими послугами ми не лише постійно розширюємо канали обслуговування, але й активно нарощуємо їхні можливості. А в поєднанні з можливостями мобільних пристроїв, які вже давно стали невід’ємною частиною повсякденного життя сучасного українця, новий функціонал дедалі спростить та прискорить вирішення фінансових питань наших клієнтів», - зазначив Олег Клименко, начальник Управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Для початку користання новим функціоналом в месенджері Telegram, необхідно підключитися до чату з @otpbank_bot та обрати в головному меню сервіс «Платежі».

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 або e-mail call.operator@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація