UA

ОТП Банк разом з компанією Сингента пропонують аграріям Легку Посівну!

У рамках прес-заходу, що відбувся 29 листопада 2017 року, АТ «ОТП Банк» як банк-учасник проекту «Фінансові рішення» від компанії Syngenta взяв участь у презентації нової програми «ЛегкоПосівна» для українських аграріїв. Представлена програма надає сільгоспвиробникам можливість пільгового кредитування від ОТП Банку на придбання насіння та ЗЗР компанії Syngenta. Пропозиція вже доступна і діє для посівної кампанії 2018 року у всіх областях України.

З програмою «ЛегкоПосівна» у сільгоспвиробника з’явиться доступ до більш дешевого фінансування, що дозволить суттєво заощадити час та кошти. Так, завдяки синергії партнерства Банку та компанії Syngenta, забезпечуються спеціальні умови і пільгові відсоткові ставки кредитування від 9,5% річних у гривні, пропонується гнучкий графік погашення кредиту і відсутність комісії за видачу кредиту. Термін кредитування становить до 12 місяців. Таким чином, фермер матиме можливість отримати пільгові умови кредитування від ОТП Банку для придбання насіння та ЗЗР компанії Syngenta за вигіднішими цінами. Окрім очевидних грошових переваг, програма «ЛегкоПосівна» також спрощує сільгоспвиробникам підготовку до весняно-польових робіт, адже всі процедури узгоджені між партнерами й максимально оптимізовані.

«ЛегкоПосівна» — програма можливостей для сільгоспвиробників. Ми переконані, вона не залишить байдужими наших клієнтів. Що отримає сільгоспвиробник від участі у ній? По-перше, це приємні умови кредитування. Наші банки-партнери надаватимуть фінансування за вигідними відсотковими ставками на придбання ЗЗР та насіння Syngenta. Відсутні будь-які додаткові комісії. Учасник може бути впевнений у прозорості та зручності інструмента», — розповідає Хелен Феірлемб, керівник відділу «Фінансові Рішення» у країнах СНД компанії Syngenta в Україні.

Зазначимо, дана партнерська програма стала логічним продовженням цілеспрямованої стратегічної діяльності ОТП Банку з розвитку фінансування аграрної галузі.

«Наш Банк має значний досвід у фінансуванні сільськогосподарських підприємств, адже ми надаємо широкий спектр банківських послуг агробізнесу з 1998 року. На початку 2017-го ми запустили проект «Агро-фабрика». Ця програма фінансування адаптована до потреб малого та середнього агробізнесу. В процесі роботи над проектом ми виявили основні проблеми аграріїв при співпраці з банками. Всі скаржилися на довгий розгляд кредитного проекту, великий пакет документів та вимогу повного покриття кредиту заставою. В результаті ми вивели унікальну формулу продукту «Швидко + Просто + Без застави». «Агро-фабрика» — це конвеєр із прийняття швидких кредитних рішень за спрощеною процедурою і з лояльним підходом до застави», - акцентує Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк», яка очолює корпоративний бізнес.

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає невеликим господарствам, які займаються вирощуванням зернових і олійних культур, з банком оброблюваної землі від 500 га, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампаній на найбільш оптимальних умовах.

Спеціально розроблений підхід до аналізу сільгоспвиробників в рамках «Агро-фабрики» дозволяє ОТП Банку приймати рішення з кредитування за 1 день і здійснювати видачу кредиту в рекордно короткі для України терміни – до 9 робочих днів. За встановленою процедурою Агро-фабрики ОТП Банк фінансує фермерів з обсягами кредитних лімітів від 2 млн грн до 8 млн грн терміном до 1 року під заставу виключно майбутнього врожаю або фінансової аграрної розписки. Запропоновані унікальні умови фінансування і обслуговування вже користуються попитом з боку українських аграріїв.

Дотримуючись багаторічної стратегії розвитку кредитування і комплексного обслуговування аграріїв, ОТП Банк розробив широку лінійку продуктів, адаптовану під потреби представників саме цієї галузі – від Тарифного пакету «ОТП Агро» до спеціальних продуктів фінансування агробізнесу.

«Сингента» — це провідна аграрна компанія, яка прагне підвищити рівень продовольчої безпеки в світі, надаючи можливість мільйонам сільгоспвиробників раціональніше використовувати наявні ресурси. Завдяки передовим науковим знанням та інноваційним рішенням 28 000 фахівців у понад 90 країнах світу працюють з метою удосконалити сучасні підходи до вирощування рослин. Ми рішучі у своїх намірах зберегти родючі землі від деградації, сприяти підвищенню біорозмаїття і відродженню сільських громад.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація