UA

Сісти за кермо омріяного FIAT чи ALFA ROMEO – віднині простіше з ОТП Банком!

Сісти за кермо омріяного FIAT чи ALFA ROMEO – віднині простіше з ОТП Банком!

Нещодавно ОТП Банк розширив перелік партнерів за програмою автокредитування, залучивши до співпраці офіційного імпортера автомобілів Fiat, Fiat Professional і Alfa Romeo в Україні – компанію АВТОТОРІНО. Відтепер придбати красунчика від італо-американського концерну Fiat Chrysler Automobiles N.V. українські автомобілісти можуть з використанням кредиту від ОТП Банку за спеціальними умовами.

Задля забезпечення найбільш оптимальних умов кредитування партнери виокремили умови кредитування для придбання флагманських моделей FIAT 500Х та FIAT TIPO у окрему опцію. Загалом, кредит надається у гривнях на суму до 1 млн грн з мінімальним розміром авансового внеску від 20% терміном до 6 років. Спеціальні партнерські знижки на фінансування передбачають, що вже при сумі авансового внеску 30% за кредитом терміном 12 місяців фіксована процента ставка становить 0,01%. Дострокове погашення кредиту проводиться без жодних комісій.

«Передбачаю, що у недалекому майбутньому вже зникне необхідність видавати такі публічні повідомлення про розширення нашої партнерської мережі з автокредитування, оскільки серед наших партнерів вже будуть практично всі провідні дистриб’ютори й імпортери. Але сьогодні поява нового партнеру – і особливо такого рівня – ще сигналізує про подальше розгортання автокредитування як одного із стратегічних напрямків бізнесу ОТП Банку», - відзначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, ОТП Банк з початку року активно розвиває напрямок автокредитування. Наразі, у банку діють програми кредитів на купівлю авто з такими брендами: Mitsubishi, Hyundai, Volkswagen, Ravon, Skoda, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів.

ТОВ "АВТОТОРІНО" – офіційний імпортер автомобілів Fiat, Fiat Professional і Alfa Romeo в Україні. ТОВ "АВТОТОРІНО" представляє концерн FCA на ринку України і має широку дилерську мережу автосалонів і станцій технічного обслуговування, яка налічує понад 30 автосалонів і авторизованих СТО. Розвинена дилерська мережа автосалонів і СТО дозволяє з року в рік збільшувати продажі, і на високому рівні здійснювати гарантійне та післягарантійне обслуговування автомобілів концерну FСA. Детальніше на сайтах http://www.fiat.ua, http://www.fiatprofessional.ua, http://www.alfaromeo.ua

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація