UA

ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці

ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці
ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиц

10 січня 2018 року відбулося урочисте відкриття відреставрованого і розширеного відділення ОТП Банку «Михайлівське» у центрі столиці. Відділення європейського зразка знову відкрило свої двері для клієнтів після тимчасової ремонтної перерви за адресою: м. Київ, вул. Михайлівська, 2, що поруч з Майданом незалежності.

Відреставроване відділення не тільки стало взірцем європейського формату відділень міжнародної фінансової групи OTP Group, але і розширилося за площею. Віднині до послуг клієнтів банку – комфортний простір, оснащений сучасними банківськими технологіями.

«У відділенні «Михайлівське» з гордістю відзначаємо факт, коли місце відповідає рівню банку, і якість послуг і продуктів банку відповідає місцю. У самому центрі столиці України клієнти можуть отримати обслуговування європейського рівня. Таким чином, ми втілюємо у життя свій слоган «OTP Bank. Easy to deal with» - банк, з яким легко і зручно для кожного клієнта», - відзначила Леся Сирота, Директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

В урочистому відкритті нового відділення взяло участь керівництво ОТП Банку, зокрема: голова правління банку Тамаш Хак-Ковач, член спостережної ради Тамаш Дьордь Гаті, Директор з продажів роздрібного бізнесу та управління мережею Леся Сирота, директор Центральної регіональної дирекції Костянтин Откаленко, керуюча відділенням «Михайлівське» Олена Олійник, а також партнери і клієнти банку.

Нагадаємо, ОТП Банк посідає провідні позиції серед банківських установ України за основними фінансовими показниками. Зокрема, за підсумками роботи у третьому кварталі 2017 року ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 322,5 млн грн, майже подвоївши результат першого півріччя. За загальним депозитним портфелем ОТП Банку в третьому кварталі був зафіксований приріст у розмірі 896,1 млн грн до 22,689 млрд грн, а активи банку за підсумками 3-го кварталу 2017 року склали 26,842 млрд грн (+1,369 млрд грн за квартал). Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 3-ого кварталу склав 3,007 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 120 млн грн).

ОТП Банк офіційно відкрив відновлене відділення «Михайлівське» – у самому серці столиці1

За результатами «Рейтингу надійності роздрібних банків», проведеного виданням «Гроші» за підсумками третього кварталу 2017 року, ОТП Банк посів найвищу сходинку серед великих українських банків, продемонструвавши впевнені лідерські позиції.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація