UA

ОТП Банк відмінив комісії за внутрішньобанківські перекази в операційний час в інтернет-банкінгу OTP Smart

Згідно з оновленими тарифами на користування системою Інтернет-банкінгу ОТП Банку OTP Smart всі внутрішньобанківські платежі здійснюються клієнтами безкоштовно.

Таким чином, віднині, користуючись системою OTP Smart, клієнти – фізичні особи отримали можливість безкоштовно здійснювати перекази на інших фізичних та юридичних осіб, які також є клієнтами ОТП Банку. Наразі, комісії застосовуються лише до платежів між картковими рахунками, які здійснюються в межах власних рахунків або на користь іншого клієнта банку в неопераційний час, а також до платежів за межі банку.

«Така відміна комісії за внутрішньобанківські перекази слугує своєрідним запрошенням, по-перше, стати клієнтом банку (адже ця пільга діє тільки для наших клієнтів), а, по-друге, - активніше користуватися доступними онлайн-сервісами. Люди за звичкою витрачають більше часу на відвідування відділень банку для здійснення операцій, які можна було б виконати, не виходячи з дому. Відмінивши комісію, ми зробили цю операцію в системі OTP Smart ще й фінансово вигіднішою», - прокоментував нововведення Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, послідовно реалізуючи комплексну програму діджиталізації банківського обслуговування, ОТП Банк забезпечує все більше переваг і зручностей саме для дистанційного здійснення клієнтами операцій за допомогою онлайн-сервісів (зокрема, системи Інтернет-банкінгу OTP Smart з мобільними додатками, роботизованого контакт-центру, Telegram-боту тощо). Наприклад, у системі Інтернет-банкінгу OTP Smart ОТП Банк запровадив такі нові затребувані функції, як сервіси фотокаси та валютообміну.

Функція «Фотокаса» у системі OTP Smart – це спеціальний віджет, який дозволяє здійснити платіж за допомогою OTP Smart, не заповнюючи всі передбачені поля. Клієнту достатньо лише прикріпити електронну (або відскановану) квитанцію і відправити її у банк за допомогою форми у віджеті. А за допомогою функціоналу конверсійних операцій (валютообміну) в OTP Smart користувачі системи можуть здійснити як конвертацію з однієї іноземної валюти в іншу іноземну валюту, так і продаж іноземної валюти за гривню.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація