UA

Втілити мрію стати власником автомобіля HONDA легко – з кредитом від ОТП Банку!

Втілити мрію стати власником автомобіля HONDA легко – з кредитом від ОТП Банку

Розширюючи перелік партнерських програм автокредитування, ОТП Банк пропонує клієнтам спеціальні умови на придбання нових легкових автомобілів модельного ряду марки HONDA з використанням кредитних коштів від ОТП Банку.

Так, за умовами програми, кредит надається в гривні на суму до 1,25 млн грн з мінімальним розміром авансового внеску від 20% строком до 6 років. При цьому, в залежності від суми авансового внеску, фіксована процентна ставка може знижуватися до 0,01%. Форма погашення заборгованості по кредиту та відсотків обирається клієнтом самостійно, а дострокове погашення кредиту здійснюється без комісій.

«Ми прагнемо бути фінансовим партнером для своїх клієнтів в усіх сферах життя, саме тому активно розвиваємо напрямок автокредитування. А для того, щоб задовольняти потреби якомога більшого числа клієнтів - невпинно розширюємо перелік наших партнерських програм з автодилерами. Впевнені, що наші спеціальні умови на придбання автомобілів марки HONDA допоможуть втілити мрію наших клієнтів стати власником автомобіля», - зазначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Активно розвиваючи напрямок автокредитування ще з початку року, ОТП Банк уже напрацював солідну базу партнерських програм, зокрема, на покупку авто марок: Fiat і Alfa Romeo, Mitsubishi, Hyundai, Volkswagen, Ravon, Skoda, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів.

Компанія «Прайд Мотор» з 1 липня 2015 року є офіційним дистриб’ютором автомобілів та мотоциклів Honda в Україні. Нині, дилерська мережа компанії «Прайд мотор» налічує 19 автомобільних дилерів Honda та 8 мотодилерів. «Прайд Мотор» щоденно працює над підвищенням якості роботи сервісу та над полегшенням умов купівлі автомобілів для клієнтів, підтримуючи в Україні такі ж самі високі стандарти сервісу, які забезпечують лояльність клієнтів до бренду Honda по всьому світу.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація