UA

Картка «Мані на кармані легка» від ОТП Банку – це кредитка БЕЗ КОМІСІЙ!

Картка «Мані на кармані легка» від ОТП Банку – це кредитка БЕЗ КОМІСІЙ!

Сучасний темп життя і реальні потреби споживачів вносять свої корективи і в наповнення банківських продуктів.

Здійснюючи активний аналіз ринку і пошук нових можливостей для своїх клієнтів, ОТП Банк випустив сенсаційну кредитну картку «Мані на кармані легка», яка поєднала всі можливі переваги і звільнилася від недоліків (комісій).

  • Безкоштовне зняття готівки!
  • Безкоштовне обслуговування картки!
  • Безкоштовне СМС-інформування!
  • Період пільгового використання кредитних коштів до 55 днів!
  • Додаткова перевага – можливість  швидкої розстрочки на товар у мережі Ельдорадо!

«Активному українцю для комфортного користування фінансами і здійснення життєвих планів потрібна відповідна кредитна картка. Яка? - Така, яка передбачає і достатній кредитний ліміт, і подовжений пільговий період, і безкоштовне зняття готівки, і обслуговування картки без будь-яких комісій, і бонусне СМС-інформування, а також додаткові переваги. Ми в ОТП Банку завжди намагаємося робити можливим те, що здається неможливим. Картка «Мані на кармані легка» - ще один приклад цього», - зазначила Леся Сирота, Директор з продажу роздрібного бізнесу та управління мережею АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, минулого року ОТП Банк був вкотре удостоєний нагороди MasterCard в номінації «Bank 2017: High-Quality Card Portfolio», що є логічним результатом цілеспрямованої діяльності банку щодо вдосконалення і розширення застосування клієнтами карткових продуктів банку.

Картковий портфель ОТП Банку включає унікальні карткові пропозиції, які поєднують надійність (технології безконтактної оплати Mastercard і 3D Secure), зручність користування коштами (безкоштовний Інтернет-банкінг OTP Smart), кредитний ліміт, програми лояльності (зокрема, Mastercard Rewards® і «Mastercard Більше »), бонуси і привілеї від партнерів, консьєрж-сервіс тощо.

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація