UA

Кому ОТП Банк готовий довірити півмільйона?

АТ «ОТП Банк» збільшив максимальний ліміт за найбільшим кредитом готівкою "Універсальний XXL" – до 500 000 грн! Віднині ОТП Банк готовий надати найбільшу на ринку пропозицію готівкового фінансування – існуючим і новим клієнтам за умови виконання лише кількох базових вимог.

Отже, громадянин України, що досяг віку 27 років і має офіційне працевлаштування протягом щонайменше 24 місяців із достатнім рівнем регулярних доходів, отримує можливість оперативного залучення кредитних коштів від ОТП Банку на реалізацію особистих життєвих планів та потреб.

«Наші дії і рішення завжди зважені з урахуванням реальних умов. Ми обґрунтовано бачимо, що сьогодні серед користувачів банківських послуг з‘явився цілий прошарок клієнтів, які потребують і, що найважливіше, можуть відповідально обслуговувати кредит у півмільйона гривень. Це клієнти, які мають потребу у значних інвестиціях, але не бажають знімати кошти з депозитів. Клієнти, які мають стабільний достатній заробітний дохід для планового погашення кредиту. Клієнти, які довіряють нам і яким можемо довіряти ми», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

За умовами кредиту готівкою "Універсальний XXL" у сумі до 500 000 грн, банк повідомляє клієнту рішення про надання кредиту у максимально короткий термін – протягом 8 годин! Процентна ставка за кредитом становить 36,0% річних, строк кредитування – до 60 місяців, щомісячна комісія – 0,85%.

Кредит готівкою "Універсальний XXL" до 500 000 грн на сьогодні дійсно є максимальною пропозицією за цим видом банківського кредитування на ринку!

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація