UA

Кому ОТП Банк готовий довірити півмільйона?

АТ «ОТП Банк» збільшив максимальний ліміт за найбільшим кредитом готівкою "Універсальний XXL" – до 500 000 грн! Віднині ОТП Банк готовий надати найбільшу на ринку пропозицію готівкового фінансування – існуючим і новим клієнтам за умови виконання лише кількох базових вимог.

Отже, громадянин України, що досяг віку 27 років і має офіційне працевлаштування протягом щонайменше 24 місяців із достатнім рівнем регулярних доходів, отримує можливість оперативного залучення кредитних коштів від ОТП Банку на реалізацію особистих життєвих планів та потреб.

«Наші дії і рішення завжди зважені з урахуванням реальних умов. Ми обґрунтовано бачимо, що сьогодні серед користувачів банківських послуг з‘явився цілий прошарок клієнтів, які потребують і, що найважливіше, можуть відповідально обслуговувати кредит у півмільйона гривень. Це клієнти, які мають потребу у значних інвестиціях, але не бажають знімати кошти з депозитів. Клієнти, які мають стабільний достатній заробітний дохід для планового погашення кредиту. Клієнти, які довіряють нам і яким можемо довіряти ми», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

За умовами кредиту готівкою "Універсальний XXL" у сумі до 500 000 грн, банк повідомляє клієнту рішення про надання кредиту у максимально короткий термін – протягом 8 годин! Процентна ставка за кредитом становить 36,0% річних, строк кредитування – до 60 місяців, щомісячна комісія – 0,85%.

Кредит готівкою "Універсальний XXL" до 500 000 грн на сьогодні дійсно є максимальною пропозицією за цим видом банківського кредитування на ринку!

Детальніше про діяльність і пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація