UA

Досягнення ОТП Банку в сфері кредитування населення відзначені Фінансовим Оскаром

За підсумками щорічного фінансового рейтингу газети «БІЗНЕС» «Фінансовий Оскар–2017», в рамках якого вже більш ніж удвадцяте виділені кращі учасники фінансового сектора країни, за досягнення у сфері кредитування населення ОТП Банк відзначений у номінації «Драйвер споживання».

На думку організаторів рейтингу, драйвер споживання – це лідер у сфері споживчого кредитування, яке стало драйвером зростання кредитування населення на 42% за підсумками 2017 року. В цілому, протягом минулого року гравці банківського ринку видали населенню понад 20 млрд грн, і одним з найактивніших кредиторів виступив саме ОТП Банк.

«Наразі ми пропонуємо клієнтам найбільший вибір напрямків кредитування на найвигідніших умовах – від партнерських програм з всеукраїнськими торговими мережами, проектів в сфері автокредитування, фінансування енергоефективності до карткових і ко-брендових продуктів. Наші вдячні клієнти кажуть, що саме тому обирають і рекомендують ОТП Банк», - зазначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

Нагадаємо, ОТП Банк продовжує активну діяльність з кредитування на купівлю енергоефективного обладнання за програмою IQ energy від ЄБРР. Так, станом на кінець 2017 року загальна сума виданих ОТП Банком кредитів перевищила 160 млн грн, а кількість українців, які скористалися кредитними коштами від ОТП Банку на утеплення і підвищення енергозбереження у власних оселях, сягнула 5 тисяч осіб.

Активно розвиваючи напрямок автокредитування ще з початку 2017 року, ОТП Банк уже напрацював солідну базу партнерських програм, зокрема, на покупку авто марок: HONDA, Fiat і Alfa Romeo, Mitsubishi, Hyundai, Volkswagen, Ravon, Skoda, Ford, Volvo, Jaguar, Land Rover, Porsche та Bentley за програмою Winner Finance, а також запроваджено спеціальні умови кредитування з низкою автосалонів.

Загалом, за результатами 2017 року обсяг кредитів, виданих фізичним особам, склав 7,3 млрд грн.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація