UA

ОТП Банк виступить партнером і учасником заходу Бізнес-Платформа на Закарпатті

Керуючись своєю принциповою місією підвищувати стандарти і ефективність ведення бізнесу в Україні, ОТП Банк не тільки надає клієнтам банківські продукти і сервіси європейського рівня, а й активно залучається у соціально корисні ініціативи, зокрема просвітницькі та експертні заходи.

Так, ОТП Банк виступить партнером і учасником заходу Бізнес-Платформа, що відбудеться 21-22 квітня 2018 року у м. Хуст (Готельно-розважальний комплекс «V&P»).

Захід покликаний стати платформою для обговорення широкого кола важливих бізнес-питань, починаючи від шляхів оптимізації бізнес-процесів до розробки ефективної бізнес-стратегії. Організатори прагнуть створити принагідні умови для ефективного нетворкінгу, сформувати середовище для інтенсивного навчання та активного діалогу.

«Ми вирішили стати партнером Бізнес-Платформи тому, що вбачаємо в нашій участі органічну додану вартість для інших учасників заходу. Там, де мова йде про бізнес, не оминути питань фінансування. А коли йдеться про фінанси, нам є що сказати. Ми готові презентувати і проконсультувати всіх бажаючих щодо всіх можливостей залучення банківських коштів, налагодження ефективного фінансового обороту за допомогою продуктів і сервісів банку тощо», - відзначив Сергій Федина, керуючий Регіональним відділенням АТ "ОТП Банк" в м. Ужгороді.

Програма заходу передбачає виступи фахових спікерів на такі теми: "Як шукати «зірок», або правильний підбір співробітників", "CRM-стратегія за 60 хвилин" та "Програми лояльності", "7 точних кроків побудови системного бізнесу", "Задачі: поточні vs стратегічні, - як встигнути все", "Як продати бренд", "Контент-стратегія: від ідеї до реалізації", "Побудова системного digital-маркетингу".

Ознайомитися детальніше з програмою і умовами участі у Бізнес-Платформі, а також зареєструватися можна на сайті заходу http://myprofi.com.ua/.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація