UA

ОТП Банк виступить партнером і учасником заходу Бізнес-Платформа на Закарпатті

Керуючись своєю принциповою місією підвищувати стандарти і ефективність ведення бізнесу в Україні, ОТП Банк не тільки надає клієнтам банківські продукти і сервіси європейського рівня, а й активно залучається у соціально корисні ініціативи, зокрема просвітницькі та експертні заходи.

Так, ОТП Банк виступить партнером і учасником заходу Бізнес-Платформа, що відбудеться 21-22 квітня 2018 року у м. Хуст (Готельно-розважальний комплекс «V&P»).

Захід покликаний стати платформою для обговорення широкого кола важливих бізнес-питань, починаючи від шляхів оптимізації бізнес-процесів до розробки ефективної бізнес-стратегії. Організатори прагнуть створити принагідні умови для ефективного нетворкінгу, сформувати середовище для інтенсивного навчання та активного діалогу.

«Ми вирішили стати партнером Бізнес-Платформи тому, що вбачаємо в нашій участі органічну додану вартість для інших учасників заходу. Там, де мова йде про бізнес, не оминути питань фінансування. А коли йдеться про фінанси, нам є що сказати. Ми готові презентувати і проконсультувати всіх бажаючих щодо всіх можливостей залучення банківських коштів, налагодження ефективного фінансового обороту за допомогою продуктів і сервісів банку тощо», - відзначив Сергій Федина, керуючий Регіональним відділенням АТ "ОТП Банк" в м. Ужгороді.

Програма заходу передбачає виступи фахових спікерів на такі теми: "Як шукати «зірок», або правильний підбір співробітників", "CRM-стратегія за 60 хвилин" та "Програми лояльності", "7 точних кроків побудови системного бізнесу", "Задачі: поточні vs стратегічні, - як встигнути все", "Як продати бренд", "Контент-стратегія: від ідеї до реалізації", "Побудова системного digital-маркетингу".

Ознайомитися детальніше з програмою і умовами участі у Бізнес-Платформі, а також зареєструватися можна на сайті заходу http://myprofi.com.ua/.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація