UA

ОТП Банк пропонує фермерам пільговий кредит для придбання добрив Yara від дистриб'ютора Агросем

Продовжуючи свою послідовну роботу з розширення потенціалу та доступності кредитування для аграріїв, ОТП Банк встановив партнерські відносини з компанією «Агросем», яка є одним із провідних дистриб'юторів на аграрному ринку України.

За умовами партнерської програми фермери можуть отримати кредити за пільговою ставкою від 16% річних для придбання всієї продуктової лінійки добрив норвезького виробника Yara.

Дана пропозиція стала логічним кроком у розширенні партнерського кола в рамках стратегічної і унікальної програми кредитування дрібних і середніх агровиробників ОТП Агро-фабрика.

«У чому унікальність нашої Агро-фабрики? Це конвеєр швидкого надання фінансування. В рамках програми фермер отримує попереднє рішення за 1 день, гроші – до 9 днів, під заставу виключно майбутнього врожаю або агророзписки. Такого на ринку не пропонує ніхто. В рамках ОТП Агро-фабрики ми вже профінансували аграріїв на 500 млн грн, з них 300 млн грн під аграрні розписки. До кінця року ми плануємо довести обсяг до 1 мільярда гривень», - окреслила переваги програми Ольга Волкова, директор Департаменту корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

ОТП Агро-фабрика стала прикладом впровадження агророзписок на всій території України, ініційованого урядом і Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). На сьогоднішні ОТП Банк став Банком №1 за розміром портфеля фінансових аграрних розписок. Аграрії Хмельницької, Закарпатської, Миколаївської та Кіровоградської областей разом з ОТП Банком стали першопрохідцями у використанні цього нового, ефективного інструмента залучення позикових коштів.

Крім того, варто відзначити, що вартість фінансування в рамках ОТП Агро-фабрики є значно привабливішою завдяки партнерським програмам з постачальниками ЗЗР, агрохімії, добрив і палива.

На сьогодні, партнерами ОТП Банку є такі міжнародні компанії, як Syngenta і BASF, національні компанії-виробники «ALFA Smart Agro», «UKRAVIT», «Агро Арена», «Техноторг», компанія-постачальник нафтопродуктів «Надія». А тепер серед партнерів і компанія «Агросем».

«Агросем» – українська аграрна компанія-дилер з міжнародним поглядом; це команда експертів в інноваційному сільському господарстві, не зважаючи на кордони і обмеження. «Агросем» - це компанія, яка дивиться на світовий досвід і обирає краще для українських аграріїв, представляючи міжнародні бренди насіння, добрив, сільськогосподарської техніки та засобів захисту рослин.

Компанія «Агросем» представлена практично у всіх регіонах України, розвивається і поглиблює якість підтримки сільгоспвиробників, надає професійний агрономічний супровід.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація