UA

АТ «ОТП БАНК» змінив найменування

У зв’язку зі змінами у законодавстві, 15 травня 2018 року АТ «ОТП БАНК» (надалі- Банк) було проведено держреєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, і зареєстровано Статут Банку в новій редакції.

Основні зміни стосуються повноважень Наглядової ради, а також зміни типу акціонерного товариства Банку (з публічного акціонерного товариства змінено на приватне акціонерне товариство), внаслідок чого відбулася зміна і найменування Банку.

Повне найменування Банку:

  • українською мовою - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК»;
  • англійською мовою - JOINT-STOCK COMPANY OTP BANK;
  • російською мовою - Акционерное общество «ОТП БАНК».

Скорочене найменування Банку:

  • українською мовою – АТ «ОТП БАНК»;
  • англійською мовою – OTP BANK JSC;
  • російською мовою – АО «ОТП БАНК».

Всі діючі договори Банку, включаючи довіреності клієнтів та співробітників Банку, залишаються чинними. Новостворені документи Банку (договори, довіреності, касові документи та ін.) з 15 травня 2018 року повинні оформлюватися із використанням нового найменування Банку.

Оновлена редакція Статуту розміщена на офіційному сайті Банку у відповідному розділі «Документи щодо діяльності Банку».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація