UA

АТ «ОТП БАНК» змінив найменування

У зв’язку зі змінами у законодавстві, 15 травня 2018 року АТ «ОТП БАНК» (надалі- Банк) було проведено держреєстрацію змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі, і зареєстровано Статут Банку в новій редакції.

Основні зміни стосуються повноважень Наглядової ради, а також зміни типу акціонерного товариства Банку (з публічного акціонерного товариства змінено на приватне акціонерне товариство), внаслідок чого відбулася зміна і найменування Банку.

Повне найменування Банку:

  • українською мовою - АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ОТП БАНК»;
  • англійською мовою - JOINT-STOCK COMPANY OTP BANK;
  • російською мовою - Акционерное общество «ОТП БАНК».

Скорочене найменування Банку:

  • українською мовою – АТ «ОТП БАНК»;
  • англійською мовою – OTP BANK JSC;
  • російською мовою – АО «ОТП БАНК».

Всі діючі договори Банку, включаючи довіреності клієнтів та співробітників Банку, залишаються чинними. Новостворені документи Банку (договори, довіреності, касові документи та ін.) з 15 травня 2018 року повинні оформлюватися із використанням нового найменування Банку.

Оновлена редакція Статуту розміщена на офіційному сайті Банку у відповідному розділі «Документи щодо діяльності Банку».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація