UA

Внесені зміни до складу Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»

За результатами розгляду питань порядку денного позачергових Загальних зборів Акціонерів АТ «ОТП БАНК», які відбулися 1 червня 2018 року, єдиний акціонер банку - ВАТ ОТП Банк (Угорщина) прийняв рішення з 1 червня 2018 року припинити повноваження члена Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» пана Тамаша Аттіли Ковач (Tamás Attila Kovács) та призначити пана Аут Хенріка (Auth Henrik) на посаду члена Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» (незалежного), починаючи з 1 червня 2018 року на строк до дати проведення наступних річних Загальних Зборів Акціонерів АТ «ОТП БАНК» у 2019 році.

Таким чином, оновлений склад Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» із повноваженнями, що діють до дати проведення наступних річних Загальних зборів Акціонерів у 2019 р.:

  • пан Золтан Майор (Zoltán Major) – голова Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пані Агнеш Юліанна Куммер (Ágnes Julianna Kummer) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пан Петер Янош Беше (Péter János Bese) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пан Габор Ілльєш (Gábor Illyés) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пан Золтан Тотматьяш (Zoltán Tóthmátyás) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК»;
  • пан Ентоні Радев (Anthony Radev) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» (незалежний);
  • пан Шандор Ваці (Sándor Váci) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» (незалежний);
  • пан Аут Хенрік (Auth Henrik) – член Наглядової ради АТ «ОТП БАНК» (незалежний).   

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація