UA

ОТП Банк виступив операційним партнером інноваційного платіжного сервісу Uplata.ua

З метою спрощення доступу українців до переваг безготівкових платежів із супутніми зручностями і реальною економією в порівнянні з готівкою українська фінтех-компанія реалізувала легкий, доступний сервіс онлайн-платежів Uplata.ua, операційним партнером якого виступив ОТП Банк.

Для максимальної вигоди і комфорту при здійсненні платежів і переказу коштів між картками будь-яких банків в режимі реального часу сервіс Uplata.ua об'єднав в собі цілий набір інструментів: платіжний сайт, мережа терміналів самообслуговування, мобільний додаток і власну платіжну картку Uplata, емітовану ОТП Банком.

Картка Uplata реалізує принцип розумної достатності і максимальної економії, надаючи користувачам безкоштовний випуск та обслуговування, безкоштовне поповнення і зняття коштів, безкоштовні перекази між картками і реальні знижки аж до 100% на платежі на сайті і багато іншого.

«Розвиваючи свої сервіси, ми керуємося філософією надання клієнту максимальних переваг при реалізації його невід'ємних повсякденних фінансових потреб. І з огляду на всі переваги безготівкових розрахунків в даному аспекті, ми прагнемо продемонструвати їх нашим співвітчизникам, які в силу різних обставин не користуються банківськими послугами, а також тим, хто отримав банківську картку в рамках зарплатного проекту і використовує її виключно для зняття готівки в банкоматах», - зазначив Євген Грубий, начальник управління розвитку карткового бізнесу і перехресних продажів АТ «ОТП БАНК».

Завдяки глибокій інтеграції Uplata.ua з ОТП Банком за допомогою відкритих АРI, сервіс забезпечує клієнту зручний інструмент управління рахунком, перегляду балансу і створення заявок на відкриття рахунків в банку, обслуговування картки і зберігання коштів клієнта на рахунках ОТП Банку.

Замовивши картку Uplata, користувач відразу отримає до неї доступ в особистому кабінеті, з можливістю перегляду балансу, отримання виписки, аналізу історії операцій, здійснення платежів на пільгових умовах, в той час як сама картка буде доставлена за вказаною адресою.

Більш детальну інформацію можна отримати в Контакт-центрі Uplata.ua по телефону 0 800 751 031.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація