UA

ОТП Банк отримав нове фінансування від ЄБРР для програми IQ energy

В рамках Української програми фінансування енергоефективності в житловому секторі (UREEFF) ОТП Банк отримав від ЄБРР нове фінансування у розмірі 5,7 млн євро для програми підтримки інвестицій в енергоефективність житлового сектору IQ energy.

Отримані кошти призначені для кредитування тисячі проектів фізичних осіб-позичальників та ОСББ, які планують реалізувати широкий спектр заходів з енергоефективності.

Позичальники, які відповідатимуть критеріям участі у програмі, зможуть отримати кредити на підвищення енергоефективності. Відповідні проекти можуть включати встановлення сучасних енергоефективних котлів на газі та біомасі; теплоізоляцію стін, дахів і підлог на перших поверхах; модернізацію систем теплопостачання; встановлення теплових систем на сонячній енергії та багато інших заходів.

Нагадаємо, станом на кінець червня 2018 року загальна сума виданих ОТП Банком за програмою IQ energy кредитів перевищила 319 млн грн, а з моменту запуску програми IQ energy від ЄБРР кредитними коштами від ОТП Банку на утеплення і підвищення енергозбереження у власних оселях скористалися майже 9 тисяч українців.

«Тисячі українців вже усвідомили необхідність підвищення енергоефективності своїх домогосподарств і скористалися можливістю реалізувати цю потребу за рахунок грантової європейської програми з використанням кредитних коштів від ОТП Банку. Заручившись довірою і фінансовою підтримкою від ЄБРР, ми продовжуємо й надалі популяризувати тренд розумних інвестицій і розширювати доступ наших співвітчизників до програми», - відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

Як партнер програми IQ energy ОТП Банк пропонує найширший перелік кредитних опцій, зокрема: кредити в точках продажу, кредити готівкою, кредитні картки (з безвідсотковим пільговим періодом до 55 днів), кредит під заставу депозиту, заявки на кредити в Інтернет-магазинах.

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р, де Європейський Союз надає найбільший внесок, за підтримки Швеції та Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла — 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-505-717.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація