UA

ОТП Банк збере друзів на кінопоказі просто неба

З нагоди святкування 20-річчя діяльності в Україні 3 та 4 серпня в Національному ботанічному саду ім. М. М. Гришка ОТП Банк за підтримки компанії “Артхаус Трафік” збере співробітників, клієнтів і партнерів на затишний кінопоказ просто неба.

До програми кінопоказу ввійшли такі стрічки, як «Капітан Фантастик» - кіно про незвичайну сім'ю з Віго Мортенсеном в головній ролі, що отримало приз «Особливого погляду» Каннського фестивалю, та «Моллі мун і підручник гіпнозу» – фільм-переможець минулорічного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен кінофест», що є екранізацією британського бестселера для дітей.

«Для святкування нашого ювілею зі змістом і користю для всіх ми вибрали сімейне кіно як універсальну консолідуючу форму. Ми ретельно підібрали репертуар кінопоказу, аби через нашу ціннісну формулу роботи протягом вже 20 років: «Традиції - Надійність - Успіх» зміцнити дух спільності наших співробітників з їх сім'ями, а також з нашими клієнтами, партнерами і громадськістю», - розповідає Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Ласкаво запрошуємо 3 та 4 серпня 2018 року о 19.00 на центральну галявину Національного ботанічного саду ім. М. М. Гришка, за адресою вул. Тимірязєвська, 1.

Програма показу на 3 серпня:

  • 19:30 - 21:20 - «Капітан Фантастик»
  • 21:45 - 23:35 «Моллі Мун і підручник гіпнозу»

Програма показу на 4 серпня:

  • 19:30 - 21:20 - «Капітан Фантастик»
  • 21:45 - 23:35 «Моллі Мун і підручник гіпнозу»

Вхід на кінопоказ: вільний.

Вхід на територію ботанічного саду: згідно з тарифами ботанічного саду.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація