UA

Нові можливості для власників кредитної картки від OTP Bank та Tickets.UA!

З вересня усі власники OTP Tickets Travel Card отримають нові переваги при користуванні кредитною карткою.

Відтепер з OTP Tickets Travel Card можна здійснювати зручні та економні поїздки на UBER:

  • знижка -50% від вартості поїздки до та з аеропорту;
  • 10% кеш-беку від вартості поїздки по місту по всій Україні.

На кіноманів відтепер чекає 25% кеш-беку при купівлі квитків у кінотеатрах по всій Україні.

Як і раніше, усім власникам OTP Tickets Travel Card доступні 2% кеш-беку при купівлі авіа, залізничних та автобусних квитків на Tickets.ua.

Крім того, з цією карткою завжди доступний кредитний ліміт до 200 000 грн, сервіс розстрочки «Скибочка», відсутня комісія за конвертацію при розрахунках за кордоном та передбачена можливість зняття готівки без комісії.

«OTП Банк створює доступні та зручні банківські продукти, що дають можливість отримувати додаткові переваги при їх використані. Саме такою є наша кредитна картка від OTP Bank та Tickets.UA, – розповідає Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК». – Втім, ми завжди намагаємося вдосконалювати картки виходячи з потреб наших клієнтів. Тож, нові можливості OTP Tickets Travel Card зроблять комфортнішими не лише мандрівки наших клієнтів, але й їхнє дозвілля».

Нагадаємо, OTP Tickets Travel Card – це картка рівня Platinum з високим рівнем захисту (чіп і payWave), яка дозволяє її власникам комфортно розпоряджатися особистими фінансами, накопичуючи при цьому кеш-бек за розрахунки та обмінювати його на придбання залізничних, авіа, автобусних квитків, бронювання готелів, покупку квитків у кіно, театр і концерти на сайті Tickets.UA, а також користуватися привілеями преміальної картки VISA та додатковими сервісами.

Детальніше про пропозиції ОТП Банку можна дізнатися на сайті або за телефоном Інформаційного центру ОТП Банку 044 490 05 00.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація