UA

OTП Банк визнано лідером на ринку обслуговування та кредитування малого та середнього бізнесу

За результатами дослідження ринку фінансування та обслуговування сегмента МСБ, проведеного виданням Бізнес, редакція склала рейтинг Кращий банк для МСБ, в якому ОТП Банк продемонстрував впевнені лідерські позиції та посів провідні місця в усіх номінаціях - «Цінова пропозиція», «Кращий продукт», «Цільове кредитування та міжнародні програми», а також «Кращий банкір МСБ».

Так, за сукупністю таких показників банку, що бралися до уваги при рейтингуванні, як портфель кредитів МСБ та його динаміка за 6 місяців 2018 року, кількість клієнтів МСБ, частка обсягу кредитування МСБ у загальному обсязі виданих бізнесу кредитів, а також таких факторів, як наявність у банку окремого підрозділу з розвитку напрямку МСБ, наявність спеціальних пропозицій та сервісів для підприємців, цінова політика банків на ринку МСБ тощо, ОТП Банк відзначений у наступних номінаціях:

«Цінова пропозиція» — за кращу цінову політику в обслуговуванні та фінансуванні МСБ;
«Кращий продукт» — за краще співвідношення ціни та умов програм кредитування МСБ;
«Цільове кредитування та міжнародні програми» — за кращу роботу з цільового фінансування проектів МСБ та роботу з цільовими міжнародними програмами підтримки та розвитку підприємництва;

А у номінації «Кращий банкір МСБ» серед банкірів-лідерів у роботі з малим та середнім бізнесом нагородою відзначена Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк», яка очолює корпоративний бізнес.

«Ми розуміємо, що малий і середній бізнес — динамічний і гнучкий сегмент клієнтів, які очікують від фінустанов відповідних якостей: технологічності, усвідомлення їхніх потреб та можливостей, простоти та швидкості прийняття рішень. Розуміння цих очікувань надало результати у втіленні затребуваних продуктів, які об`єднують спільні характеристики – «миттєвість», простота, відсутність застави та приваблива ціна. Команда спеціалістів банку, що використовує перш за все клієнтський досвід, роблять банківський сектор ближчим та доступнішим для МСБ», - акцентує Алла Бініашвілі, член Правління АТ «ОТП Банк», яка очолює корпоративний бізнес.

Спеціально для клієнтів малого та середнього бізнесу ОТП Банком розроблена низка цільових продуктів – від овердрафту "Гостинний", тендерної гарантії «Миттєва» та агро кредиту «Миттєвий» до тарифного пакета «Вигідний +», які максимально покривають потреби цього сегмента.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація