UA

Достроково розподіливши 500 млн грн кредитних коштів за програмою ЄБРР IQ energy, ОТП Банк призупиняє видачу нових кредитів фізособам

У зв’язку із достроковим виконанням зобов’язань перед європейськими донорами, з 1 жовтня поточного року ОТП Банк призупиняє видачу нових кредитів фізичним особам за програмою енергоефективності житла від Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy. При цьому, співпраця банку з ОСББ за цією програмою продовжиться.

Загальна сума кредитів за програмою енергоефективності житла IQ energy, наданих ОТП Банком клієнтам-фізичним особам, сягнула майже 500 млн грн, впритул наблизившись до вичерпання лімітів, наданих банку в рамках програми.

«ОТП Банк достроково виконав зобов’язання перед європейськими донорами: завдяки програмі IQ energy за два роки нам вдалося допомогти більш ніж 11 тисячам українських сімей модернізувати своє житло та зробити його якіснішим та енергоефективнішим. Усього за програмою через банк вже виплачено більше 3,5 млн євро у вигляді компенсацій фізичним особам, ще майже 1,5 млн євро буде виплачено у найближчий час. Надалі ми сконцентруємо свої зусилля на роботі з ОСББ, які також потребують термомодернізації», — відзначив Володимир Мудрий, член правління АТ «ОТП Банк», який очолює роздрібний бізнес.

Всі проекти за програмою, в яких кредитні договори з ОТП Банком укладені фізичними особами до 30.09.2018 р. включно або сплачені кредитними картками банку, розглядатимуться програмою IQ energy за діючими правилам. Проекти, кредитні договори за якими будуть укладені після 30.09.2018 р., підтримуватися програмою не будуть.

«Дякуємо всій команді банку за активну та дуже ефективну співпрацю! Інші банки-партнери IQ energy продовжують надавати нові кредити фізичним особам в рамках програми до вичерпання своїх лімітів», — каже Оксана Булгакова, керівник програми IQ energy.

Всього на програму IQ energy Східноєвропейським Партнерством в сфері енергоефективності та екології (“E5P”) було виділено 15 млн євро на компенсації, з яких станом на 28.09.18 р. вже використано 7,2 млн євро. 7,8 млн євро ще є у наявності і чекають на заявки від учасників (фізичних осіб та ОСББ).

Програма IQ energy («Ай-Кью енерджі») розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР), фінансується Партнерством Е5Р, де Європейський Союз надає найбільший внесок, за підтримки Швеції та Федерального міністерства фінансів Австрії. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла — 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора. Гаряча лінія IQ energy: 0-800-505-717.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація