UA

ОТП Банк підтримав Всесвітній день заощаджень в Україні 2018

З метою підвищення культури заощаджень та довіри до банківського сектора за ініціативою банків-членів НАБУ та за підтримки Фонду ощадних кас Німеччини SBFIC, цьогоріч в Україні вже всьоме проводиться Всесвітній день заощаджень, до якого традиційно приєднався й ОТП Банк.

В рамках програми Всесвітнього дня заощаджень з метою навчання заощадливості підростаючого покоління у семи відділеннях банку по всій Україні будуть проведені уроки фінансової грамотності для дітей від 5 до 14 років.

З освітньої програми до Всесвітнього дня заощаджень в рамках Днів відкритих дверей для дітей в ОТП Банку найменші відвідувачі банку в форматі ігор та вікторин зможуть дізнатися про історію та передумови виникнення грошей та їхню еволюцію, а також про роль банків у збереженні, примноженні та трансформації коштів.

Дати та адреси відділень проведення Днів відкритих дверей для дітей в ОТП Банку:

Київ

  • 12.10.2018 – відділення "Печерське" АТ "ОТП БАНК" в м. Київ, вул. Коновальця, 44
  • 19.10.2018 – відділення "Печерське" АТ "ОТП БАНК" в м. Київ, вул. Коновальця, 44
  • 20.10.2018 – відділення "Дарницьке" АТ "ОТП БАНК" в м. Київ, пр. Соборності, 1
  • 26.10.2018 – відділення "Жилянське" АТ "ОТП БАНК" в м. Київ, вул. Жилянська, 43.

Одеса

  • 24.10.2018 – Відділення "Південне" АТ "ОТП БАНК" в м. Одеса, просп. Шевченка, 4-А.

Харків

  • 26.10.2018 – Регіональне відділення АТ «ОТП БАНК» в м. Харків, провулок Банний, 1.

Львів

  • 12-16.11.2018 – Регіональне відділення АТ "ОТП БАНК" в м. Львів, вул. І. Франка, 20.

А на завершення програми цьогорічного Всесвітнього дня заощаджень в Україні банки-члени НАБУ підготували масштабне освітньо-розважальне родинне свято. На гостей чекають фінансові вікторини, креативні майстер-класи, анімація та фінансова гра. Запрошуємо студентів, школярів, дітей дошкільного віку та їхніх батьків весело та з користю провести час усією родиною!

Захід буде проведено 3 листопада, 11.00-17.00 в рамках фестивалю Ulichnaya eda на Арт-заводі Платформа, що розташований за адресою: м. Київ, вул. Біломорська, 1.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація