UA

ОТП Банк впровадив чат-бот сервіс у Facebook Messenger

Постійно адаптуючи фінансові послуги до поточних потреб клієнтів і впроваджуючи останні технічні розробки, ОТП Банк спільно з компанією з розробки чат-бот технологій CoinyPay впровадив новий сервіс, який дозволяє виконувати платежі одним натисканням, прив'язавши свою банківську картку до чат-боту Facebook Messenger.

Даний сервіс передбачає як активні функції - поповнення мобільного рахунку, погашення споживчого кредиту за номером телефону, так і інформаційні - загальна інформація про ОТП Банк, курси валют ОТП Банку, оформлення заявки на відкриття картки в ОТП Банку та ін.

Таким чином, чат-бот m.me/otpbankua не тільки надасть користувачам месенджера Facebook цілодобовий доступ зі свого мобільного пристрою до актуальної інформації про діючі готівкові та карткові курси валют банку, поточні курси валют НБУ, розташування відділень банку, банкомати та партнерську мережу терміналів, новини та акції, але і дозволить здійснювати платежі з карткового рахунку.

«Для підвищення доступності та зручності користування банківськими послугами ми не тільки постійно розширюємо канали обслуговування, а й активно нарощуємо їх можливості. А в поєднанні з можливостями мобільних пристроїв, які вже давно стали невід'ємною частиною повсякденного життя сучасного українця, новий функціонал ще більш спростить і прискорить вирішення фінансових питань наших клієнтів», - зазначив Олег Клименко, директор департаменту розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Для початку користування новим функціоналом в месенджері Facebook Messenger, необхідно підключитися до чату з @otpbankua і вибрати відповідний сервіс у головному меню.

Нагадаємо, команда CoinyPay є фіналістами інкубаційної програми для fintech-стартапів Open Banking Lab, ініціатором якої виступив ОТП Банк.

Більш детальну інформацію можна отримати в Інформаційному центрі ОТП Банку по телефону (044) 490-05-00, (044) 290-92-05 або e-mail info@otpbank.com.ua.

CoinyPay - це компанія з розробки чат-бот технології для банків і Провайдерів Платіжних Послуг (PSP), що надає можливість автоматизованого спілкування з клієнтами, а також виконання платежів одним натисканням у месенджерах Telegram, Facebook Messenger, Viber та інших.

На початку 2018 року команда CoinyPay пройшла акселерацію в програмі ОТП Банку Open Banking Lab. За результатами фінальної презентації проекту команда CoinyPay стала одним з трьох фіналістів, що і послужило початком співпраці з метою розробки унікального чат-бота для ОТП Банку в Facebook Messenger.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація