UA

ОТП Банк і Mastercard оновили футбольний майданчик у Житомирі

Житомир, 29 жовтня 2018 р. — У Житомирі презентували відновлений футбольний майданчик, розташований за адресою вул. Київська, 59. Майданчик відновили у партнерстві ОТП Банк і Mastercard у рамках Всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас». Майданчик має площу 600 кв. м та відкритий для усіх охочих. Під час відновлювальних робіт на майданчику замінили фундамент, поклали на полі штучне покриття, встановили нову огорожу та спортивне обладнання, яке відповідає міжнародним вимогам міні-футболу.

«Для нас ініціатива «Передай пас» — це не просто відновлення спортивної інфраструктури міста, це, в першу чергу, внесок у розвиток підростаючого покоління. Такі соціальні проекти однозначно націлені на майбутнє і нам хочеться бути частиною цих позитивних змін. Можливо саме цей оновлений, сучасний майданчик докорінно змінить життя якоїсь дитини, котра захоплюється футболом та спортивним способом життя», — відзначив Сергій Сотніченко, керуючий АТ «ОТП БАНК» в місті Житомирі.

«Ми стартували з Всеукраїнською соціальною ініціативою «Передай пас», щоб заохотити українців активніше займатися спортом і вести здоровий спосіб життя. Окрім того, такі сучасні футбольні майданчики об'єднують громаду. Ми раді, що місцеві діти вже із захватом грають на полі. Можливо, саме хтось із них у майбутньому стане легендою українського футболу», — зазначила Тетяна Луценко, менеджер маркетингових програм Mastercard в Україні.     

Загалом проект передбачає облаштування 14 футбольних майданчиків у 12 містах: Броварах, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Києві, Львові, Одесі, Рівному, Харкові, Черкасах, Чернівцях і Чернігові. У Житомирі майданчик відкривали за участі представників мерії, АТ «ОТП Банк» та компанії Mastercard. Після офіційного відкриття першим на оновленому майданчику пройшов товариський футбольний матч між міськими дитячими футбольними командами.

Дослідження Mastercard виявило: 48% українців переконані, що футбол об’єднує друзів і допомагає зустрічатися з новими людьми. 43% опитаних називають футбол способом відпочити і зняти стрес, а 17% грають у цю гру з дитинства. 84% опитаних українців сказали, що відновлення спортивних майданчиків для аматорського футболу не тільки збільшить інтерес до гри, а й позитивно вплине на місцеву громаду.

Про Mastercard

Mastercard (NYSE: MA), www.Mastercard.com – міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія управляє найшвидшою у світі платіжною мережею, що об'єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектора в більш ніж 210 країнах і територіях. Продукти та рішення Mastercard роблять щоденну комерційну діяльність, таку, як покупки, подорожі, ведення бізнесу та управління фінансами, більш простою, безпечною і ефективною для кожного. Слідкуйте за нами в соціальній мережі Твіттер @MastercardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog та підписуйтесь на свіжі новини на Engagement Bureau.


Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація