UA

У третьому кварталі 2018 року прибуток ОТП Банку перевищив 1,5 млрд грн

Згідно з даними фінансового звіту за МСФЗ за підсумками роботи в третьому кварталі 2018 року ОТП Банк зафіксував позитивний фінансовий результат у розмірі 575 млн грн. Таким чином, наростаючим підсумком з початку року чистий прибуток банку після оподаткування склав 1,54 млрд грн.

Перш за все, в третьому кварталі 2018 року ОТП Банк продовжив вести прибуткову операційну діяльність. Чистий комісійний дохід ОТП Банку в звітному періоді склав 304 млн грн, досягнувши накопичувальним підсумком з початку року 826,4 млн грн, що на 20% краще результату минулого року. Чистий процентний дохід АТ «ОТП Банк» у звітному періоді склав 773,8 млн грн, додавши 267 млн грн до результату аналогічного періоду попереднього року (506,8 млн грн) і досягнувши накопичувальним підсумком з початку року 2 млрд грн.

За загальним депозитним портфелем ОТП Банку в третьому кварталі був зафіксований значний приріст у розмірі 2,4 млрд грн до 26,739 млрд грн. Зокрема, залишки коштів на рахунках юридичних осіб зросли до 15,531 млрд грн, додавши майже 2 млрд за квартал, а приріст залишків на рахунках фізичних осіб склав 440 млн грн, до 11,208 млрд грн.

За результатами третього кварталу 2018 року, кредитний портфель ОТП Банку збільшився більш ніж на 1,5 млрд грн, досягнувши 27,514 млрд грн. Обсяг кредитів та заборгованості юридичних осіб, додавши 572 млн грн за квартал, склав 17,882 млрд грн. Обсяг кредитів, виданих фізичним особам, за підсумками третього кварталу склав 9,632 млрд грн, що являє собою приріст на безпрецедентні 10% (992 млн грн!) за квартал.

Активи ОТП Банку за підсумками 3-го кварталу 2018 року склали 32,184 млрд грн (+2,954 млрд грн за квартал).

«У третьому кварталі банк, як і раніше, демонстрував стабільну і успішну роботу, про що свідчить зростаюча база клієнтів, а також фінансові показники як в розрізі корпоративної, так і роздрібної бізнес-лінії. Ми продовжуємо активну роботу по нашим ключовим напрямкам підтримки добробуту наших приватних клієнтів і нарощуємо обсяги кредитування українського бізнесу, який служить драйвером розвитку економіки країни», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Регулятивний капітал ОТП Банку на кінець 3-ого кварталу склав 4,467 млрд грн (за нормативної вимоги не менше 200 млн грн). Показник адекватності регулятивного капіталу станом на 1 жовтня 2018 року зафіксувався на рівні 17,24% (при нормативі не менше 10%).

Показник поточної ліквідності банку склав 58,43%, значно перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація