UA

Сплата штрафів за порушення ПДР відтепер можлива в OTP Smart

Задля надання українцям можливості вирішувати якомога більше повсякденних питань за допомогою безготівкових платежів із супутніми зручностями, відтепер система інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart пропонує користувачам можливість сплачувати штрафи за порушення ПДР швидко та зручно.

Аби скористатися сервісом оплати штрафу, необхідно обрати відповідний пункт меню в розділі «Оплата послуг», вказати реквізити платежу та суму до сплати. За необхідності клієнт може роздрукувати квитанцію, що буде підтвердженням сплати штрафу.

Дана функція доступна як у веб-версії, так і в мобільному додатку OTP Smart.

Нагадаємо, за допомогою системи OTP Smart клієнти щодня здійснюють грошові перекази, проводять оплати послуг, управляють своїми платіжними картками, а також переглядають детальну інформацію за всіма своїми рахунками. Найбільш популярні операції в OTP Smart – це грошові перекази між власними рахунками клієнтів, поповнення рахунку мобільного телефону, а також поповнення та списання з депозитного рахунку. Згідно зі статистикою банку, кожні 10 секунд клієнти здійснюють одну операцію в інтернет-банкінгу, а кожні 5 секунд відбувається успішний вхід в OTP Smart.

З метою надання клієнтам інформації щодо функціоналу системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart в інтерактивному режимі в мережі Інтернет було розроблено посібник користувача системи.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном (044) 459-05-05, (044) 290-92-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація