UA

Сплата штрафів за порушення ПДР відтепер можлива в OTP Smart

Задля надання українцям можливості вирішувати якомога більше повсякденних питань за допомогою безготівкових платежів із супутніми зручностями, відтепер система інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart пропонує користувачам можливість сплачувати штрафи за порушення ПДР швидко та зручно.

Аби скористатися сервісом оплати штрафу, необхідно обрати відповідний пункт меню в розділі «Оплата послуг», вказати реквізити платежу та суму до сплати. За необхідності клієнт може роздрукувати квитанцію, що буде підтвердженням сплати штрафу.

Дана функція доступна як у веб-версії, так і в мобільному додатку OTP Smart.

Нагадаємо, за допомогою системи OTP Smart клієнти щодня здійснюють грошові перекази, проводять оплати послуг, управляють своїми платіжними картками, а також переглядають детальну інформацію за всіма своїми рахунками. Найбільш популярні операції в OTP Smart – це грошові перекази між власними рахунками клієнтів, поповнення рахунку мобільного телефону, а також поповнення та списання з депозитного рахунку. Згідно зі статистикою банку, кожні 10 секунд клієнти здійснюють одну операцію в інтернет-банкінгу, а кожні 5 секунд відбувається успішний вхід в OTP Smart.

З метою надання клієнтам інформації щодо функціоналу системи інтернет-банкінгу для фізичних осіб OTP Smart в інтерактивному режимі в мережі Інтернет було розроблено посібник користувача системи.

Більш детальну інформацію можна отримати у Інформаційному центрі ОТП Банку за телефоном (044) 459-05-05, (044) 290-92-05 або e-mail otpsmart@otpbank.com.ua.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація