UA

Важливо! Зміна номерів карткових рахунків клієнтів відповідно до постанови НБУ №89 від 11.09.2017

Шановні клієнти,

з метою виконання вимог Постанови НБУ №89 від 11.09.2017* року ОТП Банк здійснює заміну номерів карткових рахунків клієнтів, що передбачатиме тимчасові обмеження у здійсненні операцій в системі OTP Smart та OTP online, операцій поповнення карток банку в мережі терміналів партнерів банку, а також у роботі з послугою Cash-in в мережі банкоматів ОТП Банку.


Зокрема, у період:

з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року:

  • послуга Cash-in в мережі банкоматів ОТП Банку;

з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року:

  • OTP Smart;
  • OTP online;
  • послуга поповнення карток у мережі терміналів партнерів банку;
При цьому картки працюватимуть в звичайному режимі для зняття готівки в банкоматах і розрахунків у торгівельній мережі та мережі Інтернет!

Зазначений час виконання робіт є орієнтовним - ми докладемо всіх зусиль, аби виконати необхідні налаштування якнайшвидше та відновити роботи сервісів раніше!

Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація