UA

Важливо! Зміна номерів карткових рахунків клієнтів відповідно до постанови НБУ №89 від 11.09.2017

Шановні клієнти,

з метою виконання вимог Постанови НБУ №89 від 11.09.2017* року ОТП Банк здійснює заміну номерів карткових рахунків клієнтів, що передбачатиме тимчасові обмеження у здійсненні операцій в системі OTP Smart та OTP online, операцій поповнення карток банку в мережі терміналів партнерів банку, а також у роботі з послугою Cash-in в мережі банкоматів ОТП Банку.


Зокрема, у період:

з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року:

  • послуга Cash-in в мережі банкоматів ОТП Банку;

з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року:

  • OTP Smart;
  • OTP online;
  • послуга поповнення карток у мережі терміналів партнерів банку;
При цьому картки працюватимуть в звичайному режимі для зняття готівки в банкоматах і розрахунків у торгівельній мережі та мережі Інтернет!

Зазначений час виконання робіт є орієнтовним - ми докладемо всіх зусиль, аби виконати необхідні налаштування якнайшвидше та відновити роботи сервісів раніше!

Перепрошуємо за тимчасові незручності та дякуємо за розуміння!

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація