UA

ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі

ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі6 грудня 2018 року за участі очільників одного з найбільших європейських банків в Україні, голови Одеської обласної ради, представників бізнес-еліти регіону, а також постійних клієнтів і партнерів банку, відбулося урочисте відкриття нового відділення ОТП Банку «Південне» і Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк» у м. Одеса.

«Внесок ОТП Банку в економічне зростання країни та південного регіону зокрема вже дуже складно переоцінити, адже як у роздрібному, так і у корпоративному сегментах, включаючи бізнес ОТП Лізингу, ми є одним з небагатьох справді універсальних банків і входимо у ТОП-5 драйверів економічного росту. Із відкриттям нового відділення в Одесі ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр банківських сервісів у новому європейському форматі», - відзначив Голова Правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач.

Під час офіційної церемонії відкриття в рамках комунікаційної панелі за участю керівництва, клієнтів і гостей банку обговорювалися останні тенденції розвитку фінансового сектора, специфіка роботи ОТП Банку зокрема, сучасні банківські продукти та технології, а по її закінченні гостей було запрошено на екскурсію по всіх приміщеннях банку.

Розташувавшись на перетині ділових і туристичних потоків, будівля нового відділення та дирекції забезпечує зручний доступ до сервісів європейського банку в центральній частині Одеси як для жителів міста, так і для його гостей, а його оздоблення відповідає найвищим стандартам комфорту і безпеки і облаштоване у загальногруповому європейському форматі відділень міжнародної фінансової групи OTP Group.

«Південна регіональна дирекція - це істотна частина бізнесу європейської OTP Group в Україні. На поточний момент - це більш ніж півтори тисячі активних корпоративних клієнтів і більше 45 тисяч фізичних осіб, з яких майже три тисячі - клієнти VIP-рівня. І, звичайно, відповідати рівню сервіса Групи - це наша мета, а відкриття нового відділення – ще один крок у напрямку її реалізації», - Дмитро Драганюк, директор Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк».

Переглянути телевізійний сюжет про відкриття Південної регіональної дирекції ОТП Банку можна за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація