UA

ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі

ОТП Банк урочисто відкрив нове регіональне відділення в Одесі6 грудня 2018 року за участі очільників одного з найбільших європейських банків в Україні, голови Одеської обласної ради, представників бізнес-еліти регіону, а також постійних клієнтів і партнерів банку, відбулося урочисте відкриття нового відділення ОТП Банку «Південне» і Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк» у м. Одеса.

«Внесок ОТП Банку в економічне зростання країни та південного регіону зокрема вже дуже складно переоцінити, адже як у роздрібному, так і у корпоративному сегментах, включаючи бізнес ОТП Лізингу, ми є одним з небагатьох справді універсальних банків і входимо у ТОП-5 драйверів економічного росту. Із відкриттям нового відділення в Одесі ми пропонуємо нашим клієнтам широкий спектр банківських сервісів у новому європейському форматі», - відзначив Голова Правління АТ «ОТП Банк» Тамаш Хак-Ковач.

Під час офіційної церемонії відкриття в рамках комунікаційної панелі за участю керівництва, клієнтів і гостей банку обговорювалися останні тенденції розвитку фінансового сектора, специфіка роботи ОТП Банку зокрема, сучасні банківські продукти та технології, а по її закінченні гостей було запрошено на екскурсію по всіх приміщеннях банку.

Розташувавшись на перетині ділових і туристичних потоків, будівля нового відділення та дирекції забезпечує зручний доступ до сервісів європейського банку в центральній частині Одеси як для жителів міста, так і для його гостей, а його оздоблення відповідає найвищим стандартам комфорту і безпеки і облаштоване у загальногруповому європейському форматі відділень міжнародної фінансової групи OTP Group.

«Південна регіональна дирекція - це істотна частина бізнесу європейської OTP Group в Україні. На поточний момент - це більш ніж півтори тисячі активних корпоративних клієнтів і більше 45 тисяч фізичних осіб, з яких майже три тисячі - клієнти VIP-рівня. І, звичайно, відповідати рівню сервіса Групи - це наша мета, а відкриття нового відділення – ще один крок у напрямку її реалізації», - Дмитро Драганюк, директор Південної регіональної дирекції АТ «ОТП Банк».

Переглянути телевізійний сюжет про відкриття Південної регіональної дирекції ОТП Банку можна за посиланням.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація