UA

Проект OTP Open Banking Lab отримав нагороду за внесок у розвиток сфери стартапів в Україні

Проект OTP Open Banking Lab отримав нагороду за внесок у розвиток сфери стартапів в УкраїніЗа результатами третього щорічного конкурсу серед гравців українського ринку e-commerce і FinTech PSM Awards-2018, проведеного експертним виданням PaySpace Magazine, інкубаційна програма для фінтех-стартапів OTP Open Banking Lab отримала нагороду «За внесок в розвиток сфери стартапів».

За методологією видання, найкращі компанії у 21 номінації визначалися шляхом голосування, в якому взяли участь не лише читачі онлайн-журналу, а й провідні експерти ринку. Таким чином, за результатами різнобічного голосування з-поміж компаній та проектів, що сприяють розвитку стартапів в Україні, найбільшу підтримку отримав саме проект OTP Open Banking Lab.

«Ми завжди шукаємо рішення для підвищення доступності та зручності користування банківськими послугами, і проект Open Banking Lab став для нас чудовою нагодою зібрати найкращі стартапи та надати їм можливість відшліфувати та актуалізувати свої продукти, що наразі допомогають нам у досягненні цієї мети. Добрим знаком, що ми рухаємося у правильному напрямку є те, що окрім власне наших клієнтів, результативність та значимість проекту відзначається також експертами ринку», - зазначив керівник проекту Open Banking Lab у АТ «ОТП Банк» Ігор Руснак.

Нагадаємо, Open Banking Lab – спільна інкубаційна програма ОТП Банку, НБУ та 1991 Open Data Incubator, що першою в Україні просуває концепцію відкритого банкінгу. В рамках програми НБУ і ОТП Банк надали доступ до open data і корпоративних API, на базі яких стартапи розробили та адаптували свої продукти. В результаті, крім грошового призу в розмірі $ 10 тисяч, який отримав переможець програми - проект YouScore, підтримку в подальшій доробці та просуванні системи також отримали ще три проекти-випускника програми: Future Agro Finance, CoinyPay та bNesis.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація