UA

OTP Bank Plc. офіційно завершив придбання банку в Болгарії

Минулого тижня DSK Bank, болгарське дочірнє підприємство OTP Bank, офіційно завершив купівлю 99,74% акцій Societe Generale Expressbank AD, болгарської дочірньої структури Societe Generale Group, а також інших локальних дочірніх структур, які належать цій Групі.

Завдяки цьому придбанню OTP Group зміцнило свої ринкові позиції в Болгарії, ставши ще більш сильнішим оператором в регіоні.

Адже Societe Generale Expressbank – це 7-ий банк у Болгарії за величиною із долею на ринку у 6,7%. Банк зарекомендував себе як у роздрібному, так і в корпоративному сегменті.

Нагадаємо, домовленість про придбання була підписана у серпні 2018 року, а 15 січня 2019 року – угоду офіційно фіналізували. Очікується, що процес повної інтеграції завершиться у 2020 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація