UA

OTP Bank Plc. офіційно завершив придбання банку в Болгарії

Минулого тижня DSK Bank, болгарське дочірнє підприємство OTP Bank, офіційно завершив купівлю 99,74% акцій Societe Generale Expressbank AD, болгарської дочірньої структури Societe Generale Group, а також інших локальних дочірніх структур, які належать цій Групі.

Завдяки цьому придбанню OTP Group зміцнило свої ринкові позиції в Болгарії, ставши ще більш сильнішим оператором в регіоні.

Адже Societe Generale Expressbank – це 7-ий банк у Болгарії за величиною із долею на ринку у 6,7%. Банк зарекомендував себе як у роздрібному, так і в корпоративному сегменті.

Нагадаємо, домовленість про придбання була підписана у серпні 2018 року, а 15 січня 2019 року – угоду офіційно фіналізували. Очікується, що процес повної інтеграції завершиться у 2020 році.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація