UA

ОТП Банк запустив beta-версію мобільного банкінгу для підприємців – EVOLUTE by OTP

EVOLUTE by OTP – це зручний мобільний додаток з великим набором опцій для ведення власного бізнесу за допомогою смартфону. Всі операції клієнти зможуть проводити в онлайн форматі, без відвідування відділень.

EVOLUTE by OTP відкриває нові переваги для своїх користувачів:

  • можливість відкрити рахунок онлайн, не витрачаючи час на черги, затори та бюрократію;
  • доступ до мобільного додатку за відбитком пальця;
  • прості та швидкі перекази «перетягуванням» у мобільному додатку;
  • можливість активувати/блокувати, знімати ліміти по картках;
  • спеціальний рахунок підприємця з карткою до нього, яка дає можливість здійснювати будь-які операції;
  • фотокаса – клієнту потрібно лише відправити фото рахунку, співробітник EVOLUTE by OTP заведе платіж, який потрібно «ОКнути» у додатку;
  • зручна комунікація з банком за допомогою чату;
  • встановлення pos-терміналу у фізичній точці продажу ФОПа.

«Ми прагнемо створити банківський сервіс майбутнього для українських підприємців. EVOLUTE by OTP – це інструмент, який полегшує введення бізнесу. А наш клієнт – це підприємець, який самостійно веде свій бізнес, хоча б тричі на тиждень проводить безготівкову банківську операцію,– розповідає Олег Клименко, директор департаменту з розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК». – Рахунок у нашому сервісі відкривається за декілька хвилин абсолютно дистанційно: для цього необхідно заповнити кілька рядків та прикріпити кілька фото документів. Зараз додаток працює з рахунками у гривні, але у подальшому плануємо додати валютні операції та значно розширити функціонал мобільного банкінгу».

EVOLUTE by OTP – один рахунок, одна карта, один додаток для смартфона! Більше інформації – за посиланням https://evolute.com.ua/.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація