UA

ОТП Банк запустив beta-версію мобільного банкінгу для підприємців – EVOLUTE by OTP

EVOLUTE by OTP – це зручний мобільний додаток з великим набором опцій для ведення власного бізнесу за допомогою смартфону. Всі операції клієнти зможуть проводити в онлайн форматі, без відвідування відділень.

EVOLUTE by OTP відкриває нові переваги для своїх користувачів:

  • можливість відкрити рахунок онлайн, не витрачаючи час на черги, затори та бюрократію;
  • доступ до мобільного додатку за відбитком пальця;
  • прості та швидкі перекази «перетягуванням» у мобільному додатку;
  • можливість активувати/блокувати, знімати ліміти по картках;
  • спеціальний рахунок підприємця з карткою до нього, яка дає можливість здійснювати будь-які операції;
  • фотокаса – клієнту потрібно лише відправити фото рахунку, співробітник EVOLUTE by OTP заведе платіж, який потрібно «ОКнути» у додатку;
  • зручна комунікація з банком за допомогою чату;
  • встановлення pos-терміналу у фізичній точці продажу ФОПа.

«Ми прагнемо створити банківський сервіс майбутнього для українських підприємців. EVOLUTE by OTP – це інструмент, який полегшує введення бізнесу. А наш клієнт – це підприємець, який самостійно веде свій бізнес, хоча б тричі на тиждень проводить безготівкову банківську операцію,– розповідає Олег Клименко, директор департаменту з розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП БАНК». – Рахунок у нашому сервісі відкривається за декілька хвилин абсолютно дистанційно: для цього необхідно заповнити кілька рядків та прикріпити кілька фото документів. Зараз додаток працює з рахунками у гривні, але у подальшому плануємо додати валютні операції та значно розширити функціонал мобільного банкінгу».

EVOLUTE by OTP – один рахунок, одна карта, один додаток для смартфона! Більше інформації – за посиланням https://evolute.com.ua/.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація