UA

ОТП Банк долучився до організації серії регіональних семінарів для аграріїв

ОТП Банк разом із компанією ALFA Smart Agro та Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) організовують низку аграрних регіональних семінарів – «Фінансові інструменти для придбання продукції ALFA Smart Agro». Семінари пройдуть у Харкові, Дніпрі, Тернополі, Києві та Кропивницькому з 23 січня по 13 лютого.

Впродовж кожної події розглядатимуть 3 тематичні блоки:

  • практику використання аграрних розписок агровиробників та рекомендації IFC;
  • спільну програму кредитування ALFA Smart Agro та ОТП Банка;
  • застосування бартерних схем для оплати продукції ALFA Smart Agro зерновими;
  • аналіз ринку сільгосппродукції.

Цього року компанія ALFA Smart Agro надає ширший вибір фінансових рішень для агровиробників. Наприклад, за підтримки IFC впроваджується інструмент товарних аграрних розписок. Існує 2 схеми, за якими можна скористатися опцією: традиційна (форвардний договір та аграрна розписка) та з залученням дистриб’ютора (індосамент).

Варто зазначити, ОТП Банк та ALFA Smart Agro вже другий рік реалізовують спільний проект у рамках «ОТП Агро фабрика». Завдяки чому клієнти можуть отримати фінансування за спеціальною ставкою – 17% річних у гривні. Лише аграрна розписка виступає забезпеченням по кредиту, а дізнатися про попереднє рішення фінансування можна протягом одного робочого дня.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація