UA

ОТП Банк запустив купівлю валюти в OTP Smart

З 7 лютого усі клієнти ОТП Банку мають можливість здійснювати купівлю іноземної валюти онлайн. Тепер послугою купівлі валюти можна скористатися у Інтернет-банкінгу OTP Smart.

«Ми продовжуємо слідувати нашій комплексній програмі діджиталізації банківського обслуговування, і прагнемо забезпечувати все більше переваг та зручностей клієнтам саме для здійснення дистанційних операцій за допомогою онлайн-сервісів – перш за все, системи Інтернет-банкінгу OTP Smart, – зазначає Юрій Пономаренко, начальник відділу з розвитку електронного бізнесу АТ «ОТП Банк». – Саме тому ми одні з перших реалізували функцію купівлі валюти онлайн у рамках нашого Інтернет-банкінгу, чекаючи офіційного запуску від центробанку».

Варто зазначити, що для даної послуги діють наступні умови:

  • тариф за купівлю валюти – 0,1%;
  • курс купівлі – за курсом ОТП Банку для безготівкових операцій, що є одним з найвигідніших на ринку. Також банк надає можливість клієнтам вказати власний максимальний курс, за яким вони готові купити валюту;
  • доступні валюти – USD, EUR, CZK, HUF, JPY, RUB, SEK, CHF, GBP, PLN;
  • послуга доступна – в робочі дні з 10 до 17 години;
  • обмеження для купівлі – 150 000 грн у день (еквівалент за курсом НБУ, згідно законодавства).

Нагадаємо, що в мобільному додатку для здійснення обміну валют достатньо просто перетягни гривневий поточний рахунок на валютний та вказати суму купівлі/продажу, після чого підтвердити операцію динамічним паролем.

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація