UA

АТ «ОТП Банк» став єдиним акціонером ТОВ «ОТП Факторинг Україна»

АТ «ОТП Банк» уклав договір купівлі-продажу акцій ТОВ «ОТП Факторинг Україна» між угорськими OTP Bank Plc. та OTP Factoring LTD.

Частку OTP Bank Plc. розміром 91,53% у ТОВ «ОТП Факторинг Україна» було передано АТ «ОТП Банк» відповідно до Угоди про придбання акцій. Також відповідна частка OTP Factoring LTD у розмірі 8,47% була передана АТ «ОТП Банк».

Відтепер АТ «ОТП Банк» володіє 100% акцій у статутному капіталі ТОВ «ОТП Факторинг Україна».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг», недержавний пенсійний фонд «Фріфлайт» та відкритий пенсійний фонд «ОТП Пенсія».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація