UA

АТ «ОТП Банк» став єдиним акціонером ТОВ «ОТП Факторинг Україна»

АТ «ОТП Банк» уклав договір купівлі-продажу акцій ТОВ «ОТП Факторинг Україна» між угорськими OTP Bank Plc. та OTP Factoring LTD.

Частку OTP Bank Plc. розміром 91,53% у ТОВ «ОТП Факторинг Україна» було передано АТ «ОТП Банк» відповідно до Угоди про придбання акцій. Також відповідна частка OTP Factoring LTD у розмірі 8,47% була передана АТ «ОТП Банк».

Відтепер АТ «ОТП Банк» володіє 100% акцій у статутному капіталі ТОВ «ОТП Факторинг Україна».

Поділіться цією новиною з друзями!

Акціонерне товариство «ОТП БАНК» – один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ «ОТП БАНК» виступає флагманом банківської групи, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах та месенджерах: Google Новини, Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Додаткова інформація